Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


http://www.jutarnji.hr/vijesti/clanak/art-2009,7,23,,170580.jl

građevinari bye bye [bye]

grobex [cry]


Svi misle isto .



http://www.jutarnji.hr/vijesti/clanak/art-2009,7,23,,170580.jl
građevinari bye bye [bye]
grobex [cry]

Svi misle isto .
[/quote]

Ak se stvarno odustaje od mosta, onda malo dolazi u pitanje i tunel sv. Ilija (kroz Biokovo).
A tu radi HDEL, kolko znam, ne? INGRA je svoje na toj trasi dole oko Šestanovca odradila.
Znači danas bi "gubitnici dana mogli biti IGH i HDEL. Ingru ne računam jer ona ionak pada svaki dan.
Ali ova dva su ko bog. Samo je pitanje dokud bude došla blokada? HDEL cca 20%, IGH nebude puno iza 10%, možda 11.

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!




http://www.jutarnji.hr/vijesti/clanak/art-2009,7,23,,170580.jl
građevinari bye bye [bye]
grobex [cry]

Svi misle isto .
[/quote]

Ak se stvarno odustaje od mosta, onda malo dolazi u pitanje i tunel sv. Ilija (kroz Biokovo).
A tu radi HDEL, kolko znam, ne? INGRA je svoje na toj trasi dole oko Šestanovca odradila.
Znači danas bi "gubitnici dana mogli biti IGH i HDEL. Ingru ne računam jer ona ionak pada svaki dan.
Ali ova dva su ko bog. Samo je pitanje dokud bude došla blokada? HDEL cca 20%, IGH nebude puno iza 10%, možda 11.

[/quote]
Ne bi se čudio da bude pozitivnog iznenađenja, jel kod nas trgovanje ide po principu LUD-ZBUNJENOG!

Teško onome koji gleda, a ne vidi.

Što sam vam stalno govoroio za VDKT da je najpodcjenjenija dionica

I da ćemo vidjeti sljedeće izvješće evo ga obistinilo se

Meni je vdkt pao 60 % u 50 dana na osnovi laži koje se šire po forumu

Proćitajte izvješće :

Viadukt: Dobit u drugom kvartalu narasla više od šest puta

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/viadukt-dobit-u-drugom-kvartalu-narasla-vise-od-sest-puta,51769.html

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

VDKT očekivano za 2Q koji je poništio gubitak iz 1Q. samo polako… sva će izvješča biti dobra. onda će ekipi doći iz dupeta u glavu da naše firme posluju solidno bila kosorica, Ivo ili moja baba. do tada će nam stranci već sve pokupovati… mislim… moje dionice neće, ali bi bilo dobro da se rasproda još to što se ima tako da ja i stranci možemo kamikazama nazad prodavati po trostruko skuplje.

I'LL BE BACK


VDKT očekivano za 2Q koji je poništio gubitak iz 1Q. samo polako… sva će izvješča biti dobra. onda će ekipi doći iz dupeta u glavu da naše firme posluju solidno bila kosorica, Ivo ili moja baba. do tada će nam stranci već sve pokupovati… mislim… moje dionice neće, ali bi bilo dobro da se rasproda još to što se ima tako da ja i stranci možemo kamikazama nazad prodavati po trostruko skuplje.

Pa onda što te to toliko muči da pišeš već 25. post po redu istog sadržaja????

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 



VDKT očekivano za 2Q koji je poništio gubitak iz 1Q. samo polako… sva će izvješča biti dobra. onda će ekipi doći iz dupeta u glavu da naše firme posluju solidno bila kosorica, Ivo ili moja baba. do tada će nam stranci već sve pokupovati… mislim… moje dionice neće, ali bi bilo dobro da se rasproda još to što se ima tako da ja i stranci možemo kamikazama nazad prodavati po trostruko skuplje.

Pa onda što te to toliko muči da pišeš već 25. post po redu istog sadržaja????
[/quote]

tehnika se dobrano skuplja, a prodaja kopni. ne da više nemamo sellera, nego imamo buyera [thumbsup]

I'LL BE BACK

kod nas iz minusa u plus kad je najgore dionice rastu, bas smo nepredvidivi
hidra hidra…

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Eto, barem za sada nema apokaliptičnog trgovanja. IGH baš iz inata neće puno dolje, a ne bi me začudilo da potegne i u zeleno!

Teško onome koji gleda, a ne vidi.

Svaka čast obrani na IGH-a,vidi se kako se brani cjena dionice..tj bori za nju..(p.s.nemam tu dionicu).

STIGLI KUPCI…..POCELO SE LUPAT PO ASKU DOBRANO….. [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup] [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Svaka čast obrani na IGH-a,vidi se kako se brani cjena dionice..tj bori za nju..(p.s.nemam tu dionicu).

kolega nije to nikakva obrana nego sakupljanje i akumulacija da se ipak malo i količine dobije. šteta šo nema više prodaje tako da se rasproda još to što se ima sada pa da ne smeta tamo na 100% većim razinama sljedeće godine.

I'LL BE BACK

New Report

Close