Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kako smo ono zvali AZ na INI na 2900…PAJDO. Na kraju je znameniti pajdo popušio 100kn po dionici, a pokupovao ih je barem 20000tisuća. Ali šta je to za Pajdu, ima on para. Je li se Pajdo na HT zove Reiffeisen?

O, ima takvih pajdaša na našoj burzici kolko hoćete.
Svaka vam dionica ima svog pajdu.Evo recimo sad imate na Tehniki pajdu kaj skuplja po 1650.
Isto tak je skupljal na 2000

koji mrtvi prometi .nedaj bože da neki fond mora izaći jer mu treba keša.to bi bio masakar.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

Izgleda da su kola počela ubrzavati nizbrdo [undecid] Maknite se sa strane dok se ne razbiju u podnožju.Napravit ćemo onda od ostataka nova ,manja kola i jovo nanovo. [wink]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Koja burza,koja trgovina,koji promet………..
Triba imat živaca ovo pratit! [undecid]

Opa izgleda da HT popušta, sad da vidimo hoće li još niže ili će ga vratit na recimo 228 [cool]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Počeli su ga gađati velikim komadima….nije dobro…….. [embarass]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Imamo prva dva dobra izvješća na ZSE, JNAF i KOEI.
Sad ćemo i mi ko ameri raketu preko Mount Neversta 1890. [lol]



Kako smo ono zvali AZ na INI na 2900…PAJDO. Na kraju je znameniti pajdo popušio 100kn po dionici, a pokupovao ih je barem 20000tisuća. Ali šta je to za Pajdu, ima on para. Je li se Pajdo na HT zove Reiffeisen?

O, ima takvih pajdaša na našoj burzici kolko hoćete.
Svaka vam dionica ima svog pajdu.Evo recimo sad imate na Tehniki pajdu kaj skuplja po 1650.
Isto tak je skupljal na 2000

[/quote]

ma budala… sakuplja najboljeg građevinara po 0,8 BV-a i po 8 ttm P/E sa div yieldom od 5% i valutom mjesec dana… E sad izračunaj šta je radio onaj pajdo na INI po 2900 pa uspoređuj.

jel to revolt iz tebe slatka brodogradilišna kuharice?

I'LL BE BACK

Na tehničkoj analizi majstori očekuju sumrak crobexa, a Evropa i Amerika galopiraju.Što je neko već
napisao ,izvrsni izvještaji JNAF-a i KOEI-a. Puno me zanima jesu li tehničari u pravu.

klodovik

budu li indexi vani i dalje rasli bojim se da nije pametno spuštati vlastiti crobex na neke niske grane, privući ćemo strane špekulante koji će nas u jednom trenutku napuhati uzeti lovu i opet nestati…

Koliko god bio visoko na asku sutra povlačim prodajne naloge, možemo mi i na 1300 crobexa, dok se ameri i EU ovako fino zelene iz dana u dan, sjetit će se neko od njih i ZSE-a, a ja ne želim u kupnju na 3xxx crobexa

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


Koliko god bio visoko na asku sutra povlačim prodajne naloge, možemo mi i na 1300 crobexa, dok se ameri i EU ovako fino zelene iz dana u dan, sjetit će se neko od njih i ZSE-a, a ja ne želim u kupnju na 3xxx crobexa

Kak god, želim ti duuuugi život…. tak da stigneš prodati na 3000.
[wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

New Report

Close