Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Dioki je lijep primjer koliko je “kretenska” ideja dnevnih limita što je uvela Hanfa!
Znači,dionica raste već tri dana po 12% dnevno i vjerovatno će se to i nastaviti ali nitko je ne može kupiti tj.mora imati j….. sreću da mu to uspije u tih nekih 6 minuta trgovanja!Gdje je tu pravda???
Dakle,cijena naraste 10% i Dioki se očituje da nezna što je razlog i tako narednih 10 dana.Što Hanfa s time postiže svaki dan?
Ja sam službeno vidio da je Krk ucrtan na mapi za LNG i sad treba imati sreću jer ti ostaje 10min dnevno da kupiš dionicu a ako ne uspiješ tko te šljivi!
Čestitam Samodol!

Potpisujem.
[smiley7]

No respect

Nema prodaje na ZTNJ?[smiley9]
Evo ima po 688[smiley9]

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!


Nema prodaje na ZTNJ?[smiley9]

Kupi naočale!

I love the Smell of Profits in the Morning

5500 komada na 690,00 kn

bit će neko velik kupuje

ztnj

I love the Smell of Profits in the Morning

Ova pravila s blokadom su fakat debilna. Ode ELKA u blokadu sa “enormnim” prometom od 27143 kn

leon swpr:

Nema prodaje na ZTNJ?[smiley9]

Kupi naočale!

Kupi ih ti[smiley2]
Ja ih imam za sunce!

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!


5500 komada na 690,00 kn

bit će neko velik kupuje

ztnj

Ma daj?[smiley2]

No respect

fazan:

leon swpr:

Nema prodaje na ZTNJ?[smiley9]

Kupi naočale!

Kupi ih ti[smiley2]

Divota je sto se moze uredjivat vec poslan post, jel’?[smiley1]

No respect

ovo s blokadama (na ELKI) je stvarno bezveze! Kad mi dionice padaju po 5-6% onda nikom ništa, a čim počne malo više rasti, odmah blokada do blokade. Niti se može kupovati niti prodavati. Koliko god to služilo za zaštitu ulagača nešto tu ipak ne štima i mislim da se to pravilo treba korigirati…

trebalo bi makar omogućit trgovanje unutar limita kao što je na atm-u

Dva i dva su četri, ali ne uvijek


trebalo bi makar omogućit trgovanje unutar limita kao što je na atm-u

Točno to, s time se potpuno slažem.

kako to da na Vart netko lupa (sitno) po bid-u nakon svih dobrih vijesti?!

New Report

Close