Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@verdi
To traje već dugo i tko zna kada će prestati.Priljeva sredstava nema, a odljev je stalan koji oni još
potenciraju.

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Zadnje transakcije:
Cijena Količina Iznos Datum
40,00 17 680,00 21.7.2009 13:00:00
40,00 8 320,00 21.7.2009 13:00:00

Ova trans. od 1000 kn ima jedinu svrhu da anulira ovo od juče
20.7.2009 46,00 46,00 46,00 46,00 +9,79% 150 6.900,00
I kad to prijaviš Hanfi oni su nemoćni jer ne mogu dokazati da se radi o povezanim licima prem da se radi o očiglednoj manipulaciji. A murija naganja klince koji dime u parku na mjesto da riješavaju ozbiljne probleme.

who dares, wins


verdi, ima logike u tome što govoriš ali na kraju ako im odu svi ulagači gdje su fondovi onda? ne moraju svi ulagači ali može većina.

Ostale su im dionice koje su kupovane po realnijim cijenama a novi ulagači će se ponovno u euforiju rasta naći. Npr. ja sam ulazio prije 4,5 g. na cijeni od 30, ATH je bio prije 2 g. 68 dok je sad ispod 16.
Pa ti izađi van, a zamisli kako je onima koji su kupovali na ATH !? Pušiona sigurna, a gdje je još vrijeme. Da sam sam kupovao dionice prije 4,5 g. sad bi bio na svom a ne u gubitku.

who dares, wins



di ekipa štanca ove dionice na Ingri? Džizzzisss pa dokle? [undecid]

Koperanti imaju municije.
[/quote]
dok god dolazi nova municija INGRA nece gore….al valjda netko i broji koliko je toga proslo…. [wink]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

zna li neko sto se dogadja s vjesnikom i dali ce napokon dionica poceti rasti

evo moj osvrt….

ma ovo je sve skupa presmješno od burze analitičara pa svega ostalog….
pa tko još puši vaša sranja..

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Deca,vidim da je danas forum pun komentara tipa- opljačkali su nas, ova burza je sramota, treba izaći na ulicu,lešinari i strani i domaći plaćenici, i tak dalje.
Al moram priznati da niko nije zval Hanfu.
Kaj je je.
Ovaj, nakon tih komentara mi se čini da sam se zeznula kaj sam danas i ovo malo kupovala i da slijedi moj scenarij sa tehničke


Vjeruj mi na riječ da bi većina nelikvidnih bila viša bar za 30% da ih dionički fondovi svjesno ne ruše.
Odgovorno to tvrdim. Njima izlaze ulagači pa ako izlaze neka idu sa sićom u džepu, to je njihova taktika.
Ovo je igra izdržljivosti, tko posustane popuši.

hanfa je nesposobna i napravljena da takva bude..
Ima na našoj burzi puno prevare i manipulacije pa nikom ništa
paše to njima jer tako nas mogu guliti koliko hoće
ja sam već par mjeseci na ovj burzi pa gledam samo minus..
Sve je to narihtano
da mali ulagać popuši..

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi


Sve je to narihtano da mali ulagać popuši..

Ne biti "negativac"!
Sve je tak narihtano da "pravi" igrač brutalno zaradi.
[wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

kako će burza reagirat na ovo + ili – ????

http://www.seebiz.eu/hr/makroekonomija/vlada-uvodi-krizni-porez-kojeg-ce-placati-svi-po-5-ili-6%25!-(4),51514.html

Rekao bih da će sutra biti povoljnog dokupa………………………što kasnije to povoljnije……….

i dividende pod udarom!

http://www.index.hr/vijesti/clanak/index-doznaje-porez-nije-na-place-nego-i-na-sva-primanja-a-udara-se-i-na-dividendu/442680.aspx

New Report

Close