Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


tko danas ne uleti u DDJH, uskoro ce se kajati

ovo si mogao napisati i prije 6 mjeseci

ne navlači bez veze … fondovi su u igri i cijena će se kretati do 300 pa dolje … do 350 pa dolje … do 400 pa dolje …

I love the Smell of Profits in the Morning

LLRB se polako skida s aska …

I love the Smell of Profits in the Morning


Arap: ” tko danas ne uleti u DDJH, uskoro ce se kajati ” ovo si mogao napisati i prije 6 mjeseci ne navlači bez veze … fondovi su u igri i cijena će se kretati do 300 pa dolje … do 350 pa dolje … do 400 pa dolje …

upravo zbog toga i kazem

“Please, God, Just One More Bubble.”

Ja sam se baš nadao još od ponedjeljka da će vlho malo gore zbog novog izvješća i novog BV, a ono ništa. Što mislite o toj dionici?

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

pogledajte promet INE i adrisa danas!mislim da to dosta govori kakvo je raspoloženje za shoping

Novac je kisik burze!


pogledajte promet INE i adrisa danas!mislim da to dosta govori kakvo je raspoloženje za shoping

To je jasan pokazatelj da slobodno šopingiraš po bidu gdje se ukaže prilika. Da su prometi veliki a cijene idu dolje to bi bilo zabrinjavajuće.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.


tko danas ne uleti u DDJH, uskoro ce se kajati

Nemojte tako. Čekam da lova sjedne brokerima da nadokupim valjda sutra neće biti kasno [smiley2]

Izgleda da su svi još uvijek na prvomajskom roštilju… dosadno je danas kao što je bilo i u ponedjeljak…

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com


Zasto je ZTNJ u blokadi? Porast je 7.44%, ili se varam?

ne varaš se, to je već 2. ili 3. put (zaredom) da ga blokiraju na rastu od 7-8%. Slično je bilo i sa Tiskom par puta.

Hogar vozi Volvo


Hoće li netko nama običnim smrtnicima reći što se događa na VSE? Barem po koliko se trži JDOS?

Voila!

Hogar vozi Volvo

Slaba trgovina danas. Pitam se di je ta lova iz fondova? U čarapi?

Bolje prekasno nego nikad.

pa pbz fondovi imaju oko 40% imovine u kesu.. stresti ce oni trziste pred HT tako da ce sve popadati 10-20%, pa onda kupnja.. i jos ce im ostat da pokupe sav HT koji ostane slobodan.. i onda sljedece godine novi uzlet fondova..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close