Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Lmit

ZTNJ-R-A 2.5.2007 587,13 528,42 645,85

I mene buni metodologija izračuna cijena za limite, na ZSE, na pojedinim portalima…

I love the Smell of Profits in the Morning

Alien:

Dobiju li jos jedan zna se kaj slijedi [smiley5]

A što slijedi? Promjena? Isti k…..,drugo pakovanje..[smiley2]

Pa PG mi nije kandidat ni u ludilu. Za Credos sam za sad cuo sve naj – ima li tko kakvu konkrentu informaciju kak im to sljaka prek weba? Btw nije mi jasno da si toliko skrti da si plate posteni server i vezu – samo ja sam im u nepunih godinu dana ostavio love dovoljno da si to mogu priustiti [smiley5]


mmstanic: ” Alien: ” Dobiju li jos jedan zna se kaj slijedi [smiley5] ” A što slijedi? Promjena? Isti k…..,drugo pakovanje..[smiley2] ” Pa PG mi nije kandidat ni u ludilu. Za Credos sam za sad cuo sve naj – ima li tko kakvu konkrentu informaciju kak im to sljaka prek weba? Btw nije mi jasno da si toliko skrti da si plate posteni server i vezu – samo ja sam im u nepunih godinu dana ostavio love dovoljno da si to mogu priustiti [smiley5]

Pogledaj malo stranice Credosa, pogledaj malo njihove analize s cijenama od prije nekoliko mjeseci. Moram priznati da mi ne uljevaju previše povjerenja. Onako na prvi pogled. Od credosa jedino koristim pregled trgovanja.

Za trgovinu preko njih ne znam previše.

I love the Smell of Profits in the Morning


Slazem se. Kod mene su dobili zuti karton. Dobiju li jos jedan zna se kaj slijedi [smiley5]

Jos uvijek ne radi. Da nisu spojili praznike do petka!? Ili je nesto zesce riknulo…

"Wide diversification is only required when investors do not understand what they are doing." - Warren Buffet

Kako me ljuti što na drugim dionicama ljudi znaju podići naloge na prodaji a na mojima ne! Pa zar ne vidite da na nekim dionicama su blokade tri dana zaredom a vi prodajete čim se nešto digne za 0,40%. Što vam je da ATLN nudite po 192 kn? Maknite to i evo nas na blokadi na 230 kn! Kako sam baš unutra gdje su sami drhtavci? E bolje se roditi bez onoga nego bez sreće!

bolje je malo prostudirati što kupuješ, nego …

Never argue with an idiot, he'll take you down to his level and beat you with experience.....


Kako me ljuti što na drugim dionicama ljudi znaju podići naloge na prodaji a na mojima ne! Pa zar ne vidite da na nekim dionicama su blokade tri dana zaredom a vi prodajete čim se nešto digne za 0,40%. Što vam je da ATLN nudite po 192 kn? Maknite to i evo nas na blokadi na 230 kn! Kako sam baš unutra gdje su sami drhtavci? E bolje se roditi bez onoga nego bez sreće!

ova ti je dobra[smiley2] I mene često muče slična pitanja

Što je sve u blokadi danas?

Dobro, bar me na KABI poslušaše! Jesam li u pravu da se više nemože kupiti’ Ask je iznad limita![smiley1]

neko izgleda ruši SNBA.

Hoće li netko nama običnim smrtnicima reći što se događa na VSE? Barem po koliko se trži JDOS?

tko danas ne uleti u DDJH, uskoro ce se kajati

“Please, God, Just One More Bubble.”

New Report

Close