Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kada će se već jednom početi pisati o maistri molio bih neku pametnu koliki je njezin potencijal itd. zahvaljujem na svakoj dobroj informaciji


ni o pbzu niko ni rijeci…

Davno je sve već rečeno kolega , oni koji su na 1000 pričali i govorili o strmoglavljenu dionice , jer kao banke ništa ne valjaju sada šute, mi koji smo naglašavali potencijal ove dionice , sada brojimo novčeke u džepu, a oni koji su još unutra mogu očekivati svaki dan da dionica pređe 2000 kuna.

Kad se samo sjetim koliko je bilo podsmjeha na moje postove na jesen i zimu prošle godine.
[smiley1][smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

leon:

ni o pbzu niko ni rijeci…

Davno je sve već rečeno kolega , oni koji su na 1000 pričali i govorili o strmoglavljenu dionice , jer kao banke ništa ne valjaju sada šute, mi koji smo naglašavali potencijal ove dionice , sada brojimo novčeke u džepu, a oni koji su još unutra mogu očekivati svaki dan da dionica pređe 2000 kuna.

Kad se samo sjetim koliko je bilo podsmjeha na moje postove na jesen i zimu prošle godine.
[smiley1][smiley2]

pa što si prodao pbz kad je tako dobar
NR

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]

Neču ti reči.[smiley1]
PL

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

nemoj meni – reci onima kojima si prodao
NR

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]


nemoj meni – reci onima kojima si prodao NR

Kojem fondu?
I taj kome sam prodao na 1500 je već u lijepom plusu.
Ti očigledno ne shvačaš da ulazim u dionice koje imaju kratkoročnu i dugoročnu perspektivu, a ne kao ti UP and Down dionice.
Sve je u arhivi.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Vratim se s mora i šta vidim,KABA i IPKO odoše u visine
Za Zabu i Pbz sam navikao da rastu,al ove dvije su me posebno razveselile 🙂
Hmm,pa na IPKO gotovo da nema prodaje,bit ce jako zanimljivo ovih dana

I love this game

Novi rekord Dow Jonesa, svjetske burze u zelenom

Azijske dionice su porasle po zatvaranju tamošnjih burzi, vođene rastom dionica energetskih kompanija. Japanski indeks Nikkei 225 porastao je 0,7 posto, honkongški Hang Seng 0,25 posto, a kineski CSI 300 je ojačao 2,54 posto.
Europske dionice su također ojačale danas po otvaranju burzi, nakon što su British Sky i Allianz objavili dobre kvartalne rezultate. Londonski indeks FTSE 100 je porastao za 0,68 posto, frankfurtski Dax 0,56 posto, a francuski CAC 40 za 0,46 posto.
Američke dionice su jučer također zabilježile porast, te je tako industrijski Dow Jones porastao 0,56 posto na rekordnu vrijednost od 13,136,14, Standard & Poor’s 500 za 0,27 posto, a tehnološki Nasdaq je ojačao 0,26 posto. Razlog skoka američkih dionica prvenstveno leži u ponudi milijardera Ruperta Murdocha u vrijednosti od 5 milijardi dolara za kupnju medijske tvrtke Dow Jones & Co.

IZVOR: Poslovni dnevnik

"Ako ne znate kuda idete, svi vas putevi tamo vode" - kineska

Abac@trade opet ne fercera, a elka uleti u blokadu. Necu ih vise nikada hvaliti jer postaju sve losiji.[smiley8]

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!


Abac@trade opet ne fercera, a elka uleti u blokadu. Necu ih vise nikada hvaliti jer postaju sve losiji.[smiley8]

Slazem se. Kod mene su dobili zuti karton. Dobiju li jos jedan zna se kaj slijedi [smiley5]

Zasto je ZTNJ u blokadi? Porast je 7.44%, ili se varam?

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!


Dobiju li jos jedan zna se kaj slijedi [smiley5]

A što slijedi? Promjena? Isti k…..,drugo pakovanje..[smiley2]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

New Report

Close