Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Znači Jadranka digla danas burzu…jaki su nam razlozi za dizanje burze..moš mislit.
A 43 mlrd kn..manjka u državi..nema to veze,svašta.

izgleda da je nekima žao što raste …

Ta vjest ništ posebna je već postana na prošloj strani
probajte biti malo maštovitiji… [thumbsup]

Meni su najmanja briga unuci
ja ih nemam nemam nit me briga što če biti za 20-40 godina
lako moguče nas svih više ne bude dotad bilo…
Cijeli svjet se zadužio sa USA na čelu
pa ako mogu njihovi unuci to pretrpjet
moći če i naši…

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi


Znači Jadranka digla danas burzu…jaki su nam razlozi za dizanje burze..moš mislit.
A 43 mlrd kn..manjka u državi..nema to veze,svašta.

Pa najbolje da sad srusimo sve dionice na nulu, to bi spasilo i Jadranku i Drzavu i sve nas, nek pada ko ga hebe, bas dug drzave ima veze sa poslovanjem atpl-a, neopisivo.Nece taj dug nitko vratiti osim….rata.(kao i uvijek).

Uhljebe na ulicu!!!!!


Znači Jadranka digla danas burzu…jaki su nam razlozi za dizanje burze..moš mislit.
A 43 mlrd kn..manjka u državi..nema to veze,svašta.

Kolega koji su vaši razlozi sudjelovanja na ovom poslovnom forumu, ako je situacija toliko beznadežna i ne postoji nikakav razlog za rast, pa nećete valjda onda ovdje ulagati

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

svi su zaduženi, a tko je onaj kod koga se svi zadužuju?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Igraju se veliki..podigli na brzinu cjene,navukli male sad se istovaraju..sto put viđeno..jasno je da nastavljamo pad i idućih dana.

Čuj ni kiša ne pada baš svaki dan pa zašto bi i Burza.
Prem da me je vrijeme skoro pa demantiralo.
Ali evo juče ni je padala (kiša) bar kod mene.

who dares, wins

Ne moš pogoditi svaki put.
Vidiš ja sam u petak dokupljivao oni u ponedjeljak prodavali.
Ni smo pogodili ni ja ni prodavači.
Samo tko je više promašio…

who dares, wins

rast HT na velikom prometu bi mogao biti uvod u rast ostalih dionica, a scenarij je slijedeći:

– OMF-ovi ili neki strani investitori kupuju velike količine dionica HT-a i time se oslobađa keš
– kreće kupovina ostalih dionica, prvenstveno onih likvidnih (ADRS, ATPL, ATGR, IGH….)

Nije mi jasno zašto je stala prodaja

Dow Jones vam je -0,7

Pa nije valjda da ste svi prodali i sada samo možete gledati, katastrofa pa kada počnete kupovati dizat ćete crobex brže od onoga šta vi mislite .

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Nešto se događa definitivno, na tržištu novca kamata na prekonoćne pozajmice je pala ispod 3%, a razlika između ponude i potražnje je sve manja.

Otkud sad novac u sustavu?


svi su zaduženi, a tko je onaj kod koga se svi zadužuju?

to nekako svima promiče taj "nebitni" detalj.. još zanimljivije je otkud tome nofci, ima ih ko da ih sam štampa [lol]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close