Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Povucen HDEL do 940,00

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]


Povucen HDEL do 940,00

trenutno 945
[smiley2]

"Ako ne znate kuda idete, svi vas putevi tamo vode" - kineska

Evo Nexeeeeeeee! 22 000 000 kn prometaaaa!


Evo Nexeeeeeeee! 22 000 000 kn prometaaaa!

Kod mene nema toliko .22kom i 186500kn prometa

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

On je mislio da svaka dionica vrijedi 1.000.000 kuna.[smiley2]

Moje skromno mišljenje da je na NEXE još uvijek na djelu preljevanje iz šupljeg u prazno,
nebi li se nekog ulovio.
Teški žicari!!!!!!

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

Puno je prodavača,primirili su BLJE,VIRO i ELKA.[smiley7]

Zna li tko da li danas trebaju izaci ostala izvjesca ili moze preci u srijedu[smiley9]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Ispričavam se, spojio sam količinu i promet. Nije bilo namjerno, a krivo je valjda predprazničko raspoloženje. Pomiješao sam kavu i pivo![smiley2]


Zna li tko da li danas trebaju izaci ostala izvjesca ili moze preci u srijedu[smiley9]

može preći čak i kasnije

Jozić je zaista odlučio izaći:

Kupnja – TNSA-R-A
1 9.505,00
3 9.501,01
3 9.407,01
1 9.407,00
1 9.400,00

Prodaja – TNSA-R-A
13 9.700,00
5 9.748,00
2 9.749,00
4 9.750,00
2 9.877,00

Ozbolt_F:

Mene isto strah da ne dođe korekcija, sad već svi samo o tome pričaju. Što ako se to stvarno desi? Odoše nam prinosi u bananu, a moji i nisu baš bog zna kakvi.

Ak ti nije poraslo neće ti ni padati. Pisao sam o tome na ovoj temi prije 3 dana. Takve dionice koje nisu porasle imam i ja i nemaju više kud padati.
Kaba, Atln, Belje, Dlkv,Hpdg. I Đuro za kojeg mislim da će u 10 sutra biti utrka čiji će broker biti brži da lupi po asku.

Pogledajte danas poraste mojih dionica pa zaključite koliko je vrijedio ovaj post. Tako da se zna ubuduče. drago mi je ako me je netko poslušao.

New Report

Close