Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Glupo je pad od 50% nazivati korekcijom

neke dionice su pale skoro 100% kao npr INGRA
77% VDKT 82% HDEL

ako je to korekcija onda dobro..

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Kako misliš 100% pale?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!



Nije ovo niti tako loše u jednu ruku.

….sada prodati i to se jednostavno mora dogoditi. bez toga _nema_ rasta.

iako je na burzi sve moguće…
[/quote]

U sadašnjoj situaciji ovo dvoje bih izdvojio kao najvažnije.

100% se slažem ali za to još treba proći vremena.

LEAVE THE WORLD BEHINED

Ne boj te se.
U ponedjeljak ćemo vjerojatno imati novu premijerku.
Zato mislim da bi minusi ipak mogli biti manji nego danas.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Castro, 03.07.2009. u 12:50
su pale skoro 100% kao

Skoro je kljucna rijec.


Kako misliš 100% pale?

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!


Ne boj te se.
U ponedjeljak ćemo vjerojatno imati novu premijerku.
Zato mislim da bi minusi ipak mogli biti manji nego danas.

vrlo vjerojatno i +




Nije ovo niti tako loše u jednu ruku.

….sada prodati i to se jednostavno mora dogoditi. bez toga _nema_ rasta.

iako je na burzi sve moguće…
[/quote]

U sadašnjoj situaciji ovo dvoje bih izdvojio kao najvažnije.

100% se slažem ali za to još treba proći vremena.
[/quote]

hm.. to može biti tvoje osobno i subjektivno mišljenje, jer nitko ne može nikako znati kad će što biti i koliko vremena treba proći. neće burza kad ti hoćeš nego kad ona hoće [wink]

I'LL BE BACK


hm.. to može biti tvoje osobno i subjektivno mišljenje, jer nitko ne može nikako znati kad će što biti i koliko vremena treba proći. neće burza kad ti hoćeš nego kad ona hoće [wink]

Gubica prijatelju više sam od tebe očekivao.

Kako to misliš kad burza hoće?
Pa mi još nismo dokučili zašto je bio "oporavak" s 1300 na 2300, a kamoli da bi gledali budućnost.
Triba dobro analizirati prošlost, da bi se znao postaviti u budućnosti.
Ja nisam pročitao dobru analizu, jer koliko primječujem mi se sad bavimo zašto padamo, prije smo se bavili zašto rastemo, sve neke kak ti super rasprave tu i čim dođe nova "kriza" mi doslovno bježimo s rasprave o staroj i počnjemo trkeljati o novoj.

Zabrinajvajuće je kaj to nije one time event, ovo se već počelo ponavljati.

Jer vas to na kaj podsjeća? Mene da, događa se i u politici često, sad se prehitilo u naše živote i naposljetku na forum, zove se spinanje, nije pitanje zašto, pitanje je do kada će se to tolerirati?

Ljudi više niš ne istjeraju do kraja, na pol puta nova zabava.

Da se zapitaš, ili je to biznis az južual?

Ja ga tak nisam zamišljao, al opet ko sam ja…





Nije ovo niti tako loše u jednu ruku.

….sada prodati i to se jednostavno mora dogoditi. bez toga _nema_ rasta.

iako je na burzi sve moguće…
[/quote]

U sadašnjoj situaciji ovo dvoje bih izdvojio kao najvažnije.

100% se slažem ali za to još treba proći vremena.
[/quote]

hm.. to može biti tvoje osobno i subjektivno mišljenje, jer nitko ne može nikako znati kad će što biti i koliko vremena treba proći. neće burza kad ti hoćeš nego kad ona hoće [wink]
[/quote]

Istina; ja u svoje subjektivno mišljenje uzimam u obzir samo situaciju u kojoj se trenutno nalazimo prvenstveno mislim na političku situaciju.

LEAVE THE WORLD BEHINED


Ne boj te se.
U ponedjeljak ćemo vjerojatno imati novu premijerku.
Zato mislim da bi minusi ipak mogli biti manji nego danas.

Najvažnije je da se stabiliziramo, a minusi ili plusevi će onda opet ovisiti o globalnim zbivanjima uz budno pračenje poteza nove vlade.
Kaže se da je svako zlo za neko dobro pa ovu situaciju možemo gledati kao svojevrsan "reset" odluka i obečanja Sanaderove vlade koji su donjeti pod pritiskom socijalnih i koalicijskih struktura a koje su opterečujuće ili neostvarive uslijed ove krizne situacije.
Slijedi drastično rezanje proračunskih rashoda, a vjerojatno i plača te radnih mjesta u drž i javnom sektoru što bi moglo dodatno pritisnuti banke jer su svi ti zaposlenici u kreditima i minusima što će se odraziti i na TK, ali samo kratkoročno .
Dakle, po mojoj procjeni, več u 10-11 mj bi mogli biti na konju, pogotovo ako dođe MMF, a do tada će biti umjereno valovito uz W i NW vjetar i slabu vidljivost.

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Ne znam koliko pratite komentare na ovom forumu, ali primjećujem da su neki drukeri tipa SAMPRAS i LOJTRA nestali. Pogledajte njihove komentare od prije 2mj. i sve će vam biti jasno.
Želim upozoriti neiskusnije čitatelje na ovakve tipove.

Teško onome koji gleda, a ne vidi.

Sve je nekako stalo… E sad, hoćemo li zavrsit ovako ili je konacno vrijeme da krenemo malo gore?

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

New Report

Close