Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

koliko danas ljubitelja tetrologa (pardon prodavača) na burzi, znači na dnu smo ali sad možemo samo gore


Ovako Sanader kaže da je dugo donosio ovu odluku i kaže da je vrijeme za nove ljude.Obzirom na veliki pad BDP teško da će se moći zadužiti novim obveznicama pa jedino rješenje od bankrota je MMF.MMF voli za svoje novce uvoditi reforme a to Sanaderu na vlasti nikako ne bi odgovaralo.Premijer nam je poznat kao vođe čvrste ruke i njegova može biti zadnja i ničija drugo.Kako jedan vođa čvrste ruke može da trpi neko piskaralo iz MMF-nikako.
Kako bi tržište prihvatilo vijest da dolazi MMF uspostaviti red u javne financije?Regiralo bi isto ovako samo sa zelenim predznakom.

Neki sektori će stradati pod MMF-om, a neki će doći u bolji položaj. Vjerojatno bi došlo do preslagivanja.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Netko baš neda da dokupljujemo PBZ jeftino.
Sad mu je puko film i stavio je 1000 ( tisuću ) komada na 500 kuna.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Crobex Ukupni promet Redovni promet Institucionalni promet Prijavljeni promet
1.821,81 -3.93% 65.183.228,73 kn 64.691.378,73 kn 491.850,00 kn 0,00 kn

Za komentare obratiti se Ivi.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"




Nije dao uvjerljive razloge. Neizvjesnost nikada ne radi u korist tržišta kapitala.

al zar smo ih stvarno očekivali….
ja sam očekivao govor od stoljeća 7. i nije me razočarao [smiley]
[/quote]

Kada se zadnji put desilo da je netko ko vlada ovom zemljom podnio ostavku ?
[/quote]

1945. na relativno slican nacin podvivsi rep nakon sranja i brisavelom van

Vratila se likvidnost ZSE, pa kakva su predvidjanja za sutra, Hmm [undecid]

Uf… da je još koji dan tako.
Samo da ne bude sutra još niže.
Atgr je zakon. Moš izaći skoro pa bez gubitka.

who dares, wins


Uf… da je još koji dan tako.
Samo da ne bude sutra još niže.
Atgr je zakon. Moš izaći skoro pa bez gubitka.

ja izašo pred kraj – gubitak provizija


Uf… da je još koji dan tako.
Samo da ne bude sutra još niže.
Atgr je zakon. Moš izaći skoro pa bez gubitka.

Je 100% s nulom možeš vani , al nemožeš sa plusem…većim od 2% ,
Izuzev ako nisi kupio na IPO tad si u banani…tamo si gdje su jučer bili Island i Mađarska , a danas je CRO…

smanjuje se minus.......



Ovako Sanader kaže da je dugo donosio ovu odluku i kaže da je vrijeme za nove ljude.Obzirom na veliki pad BDP teško da će se moći zadužiti novim obveznicama pa jedino rješenje od bankrota je MMF.MMF voli za svoje novce uvoditi reforme a to Sanaderu na vlasti nikako ne bi odgovaralo.Premijer nam je poznat kao vođe čvrste ruke i njegova može biti zadnja i ničija drugo.Kako jedan vođa čvrste ruke može da trpi neko piskaralo iz MMF-nikako.
Kako bi tržište prihvatilo vijest da dolazi MMF uspostaviti red u javne financije?Regiralo bi isto ovako samo sa zelenim predznakom.

Neki sektori će stradati pod MMF-om, a neki će doći u bolji položaj. Vjerojatno bi došlo do preslagivanja.
[/quote]
Nisam mislio na to koga će MMF rezati ili kome bi pružila ruku nago samo psihološki kako bi vijest djelovala na ulagače.A nakon nekog vremena sigurno bi došlo do preslagivanja.

da zakljucimo, gradjevinarima se lose pise s mmf-om..

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]

Poništena zadnja transakcija na ATLN-R-A u 15:59…..
Šteta…..a baš me fino pokupilo……
Na ZSE još nikakve obavijesti…..

New Report

Close