Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Smijesno, da ovakva stvar moze ovako srusit burzu. Na businessu pise: Sanaderova ostavka najvise pogodila brodare i gradevinare. Kakve on veze ima sa jednim Jadroplovom ili Atlantskom!? A sta da je Milanovic dao ostavku? Sta bi onda pali 2%? Ili bi srusila neke druge grane industrije!? Najbolja rijec za ovo je: Tragikomicno. Da nisam u minusu bih rasprodao sve i trgovao na nekim drugim trzistima.
Po 4.put pisem ovaj post. Mozda nesto srede djelatnici PD da mi ovaj put i objave isti.

takva vijest bi trebala podignuti burzu, a ne spuštati. [lol]
[/quote]

Ma hoće,več se polako oporavljamo ..nama uvijek malo duže treba da shvatimo neke stvari,tek sutra če burza pravo odreagirati na tu njegovu ostavku..velikim skokom,jer riješili smo se makar jednog "kočničara",a možda povede sa sobom i cijeli "ADZ"…

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.




Smijesno, da ovakva stvar moze ovako srusit burzu. Na businessu pise: Sanaderova ostavka najvise pogodila brodare i gradevinare. Kakve on veze ima sa jednim Jadroplovom ili Atlantskom!? A sta da je Milanovic dao ostavku? Sta bi onda pali 2%? Ili bi srusila neke druge grane industrije!? Najbolja rijec za ovo je: Tragikomicno. Da nisam u minusu bih rasprodao sve i trgovao na nekim drugim trzistima.
Po 4.put pisem ovaj post. Mozda nesto srede djelatnici PD da mi ovaj put i objave isti.

takva vijest bi trebala podignuti burzu, a ne spuštati. [lol]
[/quote]

Ma hoće,več se polako oporavljamo ..nama uvijek malo duže treba da shvatimo neke stvari,tek sutra če burza pravo odreagirati na tu njegovu ostavku..velikim skokom,jer riješili smo se makar jednog "kočničara",a možda povede sa sobom i cijeli "ADZ"…
[/quote]
Ljudi su skužili još ćemo danas i u zeleno [lol]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


Da bi bio predsjednik RH nakon izbora moraš zamrznuti funkcije sve u stranci,
to je Sanader napravio ali prije, sigurno će se on kanditirati za predsjednika RH ali i iz redova HDZ-a pa će biti on ili netko iz HDZ-a predsjednik………

pa zar nije na konferenciji za novinare rekao da se neće kandidirati za predsjednika
ili sam ja krivo čuo

hmmm , sve me strah šta će sutra biti. Vidjet ćemo na pred otvaranju

strpljen..spašen Time is on my side

Hehehe koja drama. Ujutro gledam, lagani pad, mislim biti će opet dosadan dan. Gledam pred pola sata – 6%. Sanader dao ostavku. Valjda znak kojeg su se svi u dionicama koji pritom očekuju pad pribojavali. I nakon dugo vremena opet smo vidjeli paniku. Sada pred kraj trgovanja ljudi počinju razmišljati da i nije to tako loše. Doći će netko novi, valjda bolji i minus se topi. U naredna dva dana ćemo vidjeti koliko ljudi će pokleknuti psihologiji mase… Baš sam danas igrom slučaja posudio od kostolanya "psihologija burze". Koja ironija [lol]

When speculation has done its worst, two and two still make four.



Smijesno, da ovakva stvar moze ovako srusit burzu. Na businessu pise: Sanaderova ostavka najvise pogodila brodare i gradevinare. Kakve on veze ima sa jednim Jadroplovom ili Atlantskom!? A sta da je Milanovic dao ostavku? Sta bi onda pali 2%? Ili bi srusila neke druge grane industrije!? Najbolja rijec za ovo je: Tragikomicno. Da nisam u minusu bih rasprodao sve i trgovao na nekim drugim trzistima.
Po 4.put pisem ovaj post. Mozda nesto srede djelatnici PD da mi ovaj put i objave isti.

takva vijest bi trebala podignuti burzu, a ne spuštati. [lol]
[/quote]
Prema pojedincima nema vijesti koja bi srušila burzu jer ništa s ničim nema veze! Nevjerojatno.

Teško onome koji gleda, a ne vidi.

Dobro mi je uvaljano PBZ-a po 485 i ADPL po 41, kaj gotovo je?
Nema više?
Sutra nastavak?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Hehehe koja drama. Ujutro gledam, lagani pad, mislim biti će opet dosadan dan. Gledam pred pola sata – 6%. Sanader dao ostavku. Valjda znak kojeg su se svi u dionicama koji pritom očekuju pad pribojavali. I nakon dugo vremena opet smo vidjeli paniku. Sada pred kraj trgovanja ljudi počinju razmišljati da i nije to tako loše. Doći će netko novi, valjda bolji i minus se topi. U naredna dva dana ćemo vidjeti koliko ljudi će pokleknuti psihologiji mase… Baš sam danas igrom slučaja posudio od kostolanya "psihologija burze". Koja ironija [lol]

Je je, došao bude neko novi, pa da kak smo bedasti, pa to je izvrsna vijest za burzu.
[bye]
Nevjerojatno kako masa razmišlja!

Teško onome koji gleda, a ne vidi.

cudni smo mi ljudi,trebala je burza snazno porasti na tu vijest a ne pasti,ne dajte svoje novce,nes ti stete sta odlazi


evo likvidnosti.

Ostvarila ti se želja o kamikazama. Nadam se da si stajao na bidu danas. [wink]

When speculation has done its worst, two and two still make four.



evo likvidnosti.

Ostvarila ti se želja o kamikazama. Nadam se da si stajao na bidu danas. [wink]
[/quote]

Mislim da će ih sutra biti i više!

bit će bolje................

Ovako Sanader kaže da je dugo donosio ovu odluku i kaže da je vrijeme za nove ljude.Obzirom na veliki pad BDP teško da će se moći zadužiti novim obveznicama pa jedino rješenje od bankrota je MMF.MMF voli za svoje novce uvoditi reforme a to Sanaderu na vlasti nikako ne bi odgovaralo.Premijer nam je poznat kao vođe čvrste ruke i njegova može biti zadnja i ničija drugo.Kako jedan vođa čvrste ruke može da trpi neko piskaralo iz MMF-nikako.
Kako bi tržište prihvatilo vijest da dolazi MMF uspostaviti red u javne financije?Regiralo bi isto ovako samo sa zelenim predznakom.

New Report

Close