Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Smijesno, da ovakva stvar moze ovako srusit burzu. Na businessu pise: Sanaderova ostavka najvise pogodila brodare i gradevinare. Kakve on veze ima sa jednim Jadroplovom ili Atlantskom!? A sta da je Milanovic dao ostavku? Sta bi onda pali 2%? Ili bi srusila neke druge grane industrije!? Najbolja rijec za ovo je: Tragikomicno. Da nisam u minusu bih rasprodao sve i trgovao na nekim drugim trzistima.
Po 4.put pisem ovaj post. Mozda nesto srede djelatnici PD da mi ovaj put i objave isti.

Hebe mi se odustao sam od prodaje bio sam ja i u gorim minusima, jedva čekam da vidim današnji promet jer ipak ovo netko i kupuje. Posebno me interesira PTKM koja je već sad zarikala 20%, a Polančec priča o rasprodaji državne imovine, ma nema teorije da prodam, molio bih malo jači pad, možete vi i bolje

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

MatLalic2

Ma ja sam kupio 100 komada neki dan prodao na 1140 i mislim da se više neću vraćati u ATPL kad ono nisam izdržao, je da sam prodao 150 komada ali nisam imao hrabrosti ponovno se potpuno vratiti.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


Smijesno, da ovakva stvar moze ovako srusit burzu. Na businessu pise: Sanaderova ostavka najvise pogodila brodare i gradevinare. Kakve on veze ima sa jednim Jadroplovom ili Atlantskom!? A sta da je Milanovic dao ostavku? Sta bi onda pali 2%? Ili bi srusila neke druge grane industrije!? Najbolja rijec za ovo je: Tragikomicno. Da nisam u minusu bih rasprodao sve i trgovao na nekim drugim trzistima.
Po 4.put pisem ovaj post. Mozda nesto srede djelatnici PD da mi ovaj put i objave isti.

takva vijest bi trebala podignuti burzu, a ne spuštati. [lol]

sutra je novi dan.


Smijesno, da ovakva stvar moze ovako srusit burzu. Na businessu pise: Sanaderova ostavka najvise pogodila brodare i gradevinare. Kakve on veze ima sa jednim Jadroplovom ili Atlantskom!? A sta da je Milanovic dao ostavku? Sta bi onda pali 2%? Ili bi srusila neke druge grane industrije!? Najbolja rijec za ovo je: Tragikomicno. Da nisam u minusu bih rasprodao sve i trgovao na nekim drugim trzistima.
Po 4.put pisem ovaj post. Mozda nesto srede djelatnici PD da mi ovaj put i objave isti.

Mislim da je način na koji je otišao jako loš za burzu. Nije dao uvjerljive razloge. Neizvjesnost nikada ne radi u korist tržišta kapitala.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

http://www.seebiz.eu/hr/burze/burza-sanaderova-ostavka-sunovratila-crobex-4%2c5%25,49785.html

Burza se oporavlja jedino oni koji su u blokadi izgleda budu
platili cijenu ..

Kakve veze ima TNPL sa sanaderom pa
oni sve svoje novce zarađuju vani..

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi


MatLalic2

Ma ja sam kupio 100 komada neki dan prodao na 1140 i mislim da se više neću vraćati u ATPL kad ono nisam izdržao, je da sam prodao 150 komada ali nisam imao hrabrosti ponovno se potpuno vratiti.

hehe i ja prodao po 1130 prošli tjedan 20 komandosa, i čekao i dočekao, bit će za burek, našel sam super pekarnu tu di sam na moru, burek pre pre dobar. I od sira i od mesa. hehe

Da bi bio predsjednik RH nakon izbora moraš zamrznuti funkcije sve u stranci,
to je Sanader napravio ali prije, sigurno će se on kanditirati za predsjednika RH ali i iz redova HDZ-a pa će biti on ili netko iz HDZ-a predsjednik………

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Nije dao uvjerljive razloge. Neizvjesnost nikada ne radi u korist tržišta kapitala.

al zar smo ih stvarno očekivali….
ja sam očekivao govor od stoljeća 7. i nije me razočarao [smiley]

da je dao nešto konkretno, još bi nekako i znali nešto. Ono što sam ja ‘uhvatio’ u letu iz govora je: da j epotrebna politička odluka EU da natjera sloveniju da popusti, i za 3 mjeseca evo i nas u EU. Što se tiče stanja, kriza polako nagriza (baš tim riječima, blago njemu ako njega tek i samo nagriza).

ovaj post nije ni u kojem smislu poziv na kupnju ili prodaju dionica.

evo likvidnosti.

I'LL BE BACK

atpl je majka svih dionica [thumbsup]

New Report

Close