Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

sada je vrijeme za ulazak, napokon da se ovo rascisti

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


sada je vrijeme za ulazak, napokon da se ovo rascisti

A šta ako bude ovako…

Sanader, koji je inače veliki dramaturg, iscenirao je i ovo, ne bi bilo prvi put da radi takve stvari. Izlazi i govori "Kako je danas oporba plasirala svakojake gluposti, laži, spekulacije…i još svašta nešto, ali od toga im se neće ostvariti ništa. Idemo dalje još jači, MMF nam ne treba, a sjednica je sazvana da se priopći kako se ide u rebalans proračuna." (i možda prodaju nekog XYWZ-R-A)
A novinari će još danima više pisati o navodnoj ostavci, a tako će se maknuti pozornost s pravih problema.

Eto, ja kupio nešto, pa sad [pray]

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!



sada je vrijeme za ulazak, napokon da se ovo rascisti

A šta ako bude ovako…

Sanader, koji je inače veliki dramaturg, iscenirao je i ovo, ne bi bilo prvi put da radi takve stvari. Izlazi i govori "Kako je danas oporba plasirala svakojake gluposti, laži, spekulacije…i još svašta nešto, ali od toga im se neće ostvariti ništa. Idemo dalje još jači, MMF nam ne treba, a sjednica je sazvana da se priopći kako se ide u rebalans proračuna." (i možda prodaju nekog XYWZ-R-A)
A novinari će još danima više pisati o navodnoj ostavci, a tako će se maknuti pozornost s pravih problema.

Eto, ja kupio nešto, pa sad [pray]
[/quote]

I ja kupio nešto al frende mislim da smo se zahebali jel da je kanditura ili nešto slično izabrao je hebeno loš tajming!

LEAVE THE WORLD BEHINED

Ovi novinari nisu normalni, a nije normalan niti narod niti stanje na burzi, život ide dalje, dobro uvijek treba raditi, a ako Sanader neće više biti premijer, dobiti će novi priliku i to je tako život ide dalje……..

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Možda će dionice rasti kada svi napuste brod ?

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

Ljep pozdrav iz Čakovca.Ovdje kod nas je prošla oluja,vjetar je uglavnom prestao,evo već i sunce provirilo…sve u svemu žena kaže -dragi vrijeme je za šoping [lol] [lol]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Kakve veze ima ATPLsa ovim ja sam kupio 100 komada od 1040 pa do 1015.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

E što bi bilo veselo da nema onihih nesretnih blokada, mislim da bi indeks oscilirao po par % u nekoliko minuta.


Kakve veze ima ATPLsa ovim ja sam kupio 100 komada od 1040 pa do 1015.

Nema nikakve, al se pokazuje da nema niti s bdi-jem ili s dividendom, jer inače ne bi padala 10% već rasla 5%.

Jesam li u pravu kolega sampi, barem u ovom trenutku?

Smijesno, da ovakva stvar moze ovako srusit burzu. Na businessu pise: Sanaderova ostavka najvise pogodila brodare i gradevinare. Kakve on veze ima sa jednim Jadroplovom ili Atlantskom!? A sta da je Milanovic dao ostavku? Sta bi onda pali 2%? Ili bi srusila neke druge grane industrije!? Najbolja rijec za ovo je: Tragikomicno. Da nisam u minusu bih rasprodao sve i trgovao na nekim drugim trzistima.
Po 4.put pisem ovaj post. Mozda nesto srede djelatnici PD da mi ovaj put i objave isti.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

Blago onima koji nisu završili u blokadi a bili su blizu.Ti će danas još jednom kupiti i opet prodati [thumbsup]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Ljep pozdrav iz Čakovca.Ovdje kod nas je prošla oluja,vjetar je uglavnom prestao,evo već i sunce provirilo…sve u svemu žena kaže -dragi vrijeme je za šoping [lol] [lol]

Čakovečki mlinovi +8,2% [smiley]

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

New Report

Close