Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.net.hr/vijesti/hrvatska/page/2009/07/01/0249006.html?pos=n0

Premijer Ivo Sanader za danas je najavio press konferenciju kako bi objavio da podnosi ostavku na sve funkcije. Svoje mjesto premijera trebao bi prepustiti Jadranki Kosor.

Hrvatski premijer Ivo Sanader najavio je danas press konferenciju kako bi podnio ostavku na sve funkcije, piše Jutarnji list.

Navode kako je prvi čovjek Vlade već obavijestio najuže suradnike i klub zastupnika HDZ-a. Razlog je to zbog kojeg su se u ovim trenucima sastali koalicijski partneri.

Premijer je navodno predložio da ga na mjestu predsjednika Vlade zamijeni Jadranka Kosor, a da predsjednički kandidat HDZ-a bude Andrija Hebrang kojemu je Sanader navodno dao 24 sata da odluči hoće li prihvatiti kandidaturu, piše Jutarnji.

U Saboru je održana sjednica kluba HDZ-a tamo su bili gotovo svi ministri, a novinari nisu vidjeli niti Sanadera i Kosor, a li su primjećeni dok u prolazu kod male vijećnice i to kroz podrumske hodnike.

O temi sjednici nitko nije želio govoriti, a samo je opovrgnuto da je teme rebalans proračuna.
Net.hr
01.07.2009.

NISMO VALJLDA U TOLIKIM GOVNIMA????

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


sanader out?
http://www.jutarnji.hr/vijesti/clanak/art-2009,7,1,,168101.jl

to bi bila najljepša vjest godine.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

u 14 sati izvanredna konferencija … PREMA za sada neslužbenim informacijama premijer Ivo Sanader danas će predati ostavku na mjesto premijera Republike Hrvatske???
??

sumnjivo malo?? sanader raspordaje mjesto premiera .. malo podsjeća na lukovića i prodaju zabe prije krize [cool]

[b]"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju"[/b]


u 14 sati izvanredna konferencija … PREMA za sada neslužbenim informacijama premijer Ivo Sanader danas će predati ostavku na mjesto premijera Republike Hrvatske???
??

ahahhaha vic godine

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=7bac01ee-e879-4edf-b0ad-4d597f26550c&open=sec

Tu na SZE se ruše sve dionice sustavno i kordinirano konačno da netko progovori
Alo HANFA i rodijaci javite se i vi

i ja sam čuo na radiju.

ovaj post nije ni u kojem smislu poziv na kupnju ili prodaju dionica.

tobogan

[b]"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju"[/b]

No…kad će već jednom taj čekić proraditi?

Prodajem jeftino, kupujem skupo.

Izaso sam sa gubitkom od 5% sto sam kupijo prije 2 dana,sreca brz sam bijo kod brokera,ovo ce biti PUSIJONA PRAVA ako je istina za ostavku,KATASTROFA.

krenulo totalno iskrcavanje !!

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

na kojem radiju se može pratiti govor???

Pa kaj su sad svi poludili pa rasprodaju.

Nije bolest sve što boli

New Report

Close