Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

E, to je kupnja! [thumbsup]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

PUNT +8,7 promet – 1,25 kn.



napeto je – svi bi dionice, a niko nebi kupio! [lol]

a zašto bi itko tuko po asku kad još ima kamikaza? Zapamti, dok god kamikaze imaju dionice, nema rasta. Kamikaze moraju svoje dionice rasprodati po bidu, a njih još ima. tek onda slijedi rast.
[/quote]




napeto je – svi bi dionice, a niko nebi kupio! [lol]

a zašto bi itko tuko po asku kad još ima kamikaza? Zapamti, dok god kamikaze imaju dionice, nema rasta. Kamikaze moraju svoje dionice rasprodati po bidu, a njih još ima. tek onda slijedi rast.
[/quote]
Izgleda da ih nestaje jer se već dobro skida sa aska.
[/quote]
sutra jos 10% niže pa da vidis novih kamikaza duplo vise…. [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

vidim zašorto si…

samo nisam siguran kolko ti je to bilo pametno baš danas!? [smiley]

@MatLalic2

49 komada je prava količina ovdje sam to zaokružio na 50 da ljepše izgleda.

Tko gleda u malo malo i vrjedi. [thumbsup]

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????




napeto je – svi bi dionice, a niko nebi kupio! [lol]

a zašto bi itko tuko po asku kad još ima kamikaza? Zapamti, dok god kamikaze imaju dionice, nema rasta. Kamikaze moraju svoje dionice rasprodati po bidu, a njih još ima. tek onda slijedi rast.
[/quote]
Izgleda da ih nestaje jer se već dobro skida sa aska.
[/quote]

Sampi, ne podcjenjuj moć kamikaza. ne možeš ti toliko zaraditi koliko su oni spremni izgubiti.

I'LL BE BACK


Sampi, ne podcjenjuj moć kamikaza. ne možeš ti toliko zaraditi koliko su oni spremni izgubiti.

[lol]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Soros: Najgori dio gospodarske krize je iza nas

Reuters

Poznati američki ulagač George Soros jučer je izjavio da je najgori dio globalne gospodarske krize iza nas, a svjetskim je čelnicima predložio osnivanje međunarodnog financijskog regulatornog tijela.

– Odlučno tvrdim da smo prebrodili nateži dio krize – rekao je 78-godišnji milijarder gostujući u emisiji poljskog kanala TVN24.
– Ova kriza nije kao one u prošlosti te označava kraj jednog razdoblja – naglasio je Soros.

– Dosadašnji sustav se temeljio na krivom shvaćanju da financijska tržišta sama mogu održavati ravnotežu te da taj sustav može sam ispravljati nepravilnosti koje se javljaju u njemu – kazao je Soros dodavši da je potrebno osnovati međunarodnog regulatora koji bi nadzirao i ispravljao nedostatke na međunarodnim tržištima.

Cijelu vijest pročitajte na Poslovni.hr.

– Dosadašnji sustav se temeljio na krivom shvaćanju da financijska tržišta sama mogu održavati ravnotežu te da taj sustav može sam ispravljati nepravilnosti koje se javljaju u njemu – kazao je Soros dodavši da je potrebno osnovati međunarodnog regulatora koji bi nadzirao i ispravljao nedostatke na međunarodnim tržištima.

Ista priča se ponavlja puno godina kasnije. Laissez faire princip je kumovao velikoj depresiji, a sad se opet spominje kao novi pojam, i spominje se regulator. Kapitalizam i grabež pri usponu, a socijalizam i komunizam u krizi, i krug je zatvoren, novi ciklus počinje.

Htio bih čestitati svim investitorima na našoj dragoj ZSE jer smo se napokon osamostalili i više ne ovisimo o svijetskim trendovima nego sami stvaramo svoje trendove neovisno o bilo čemu pa i zdravom razumu. Više neće biti dovoljno da neki bankar u americi prdne ili da pajcek u mexicu kihne pa da zarolamo u crveno danima. A ne, mi smo dokazali da sve to možemo i sami..
pozdrav svim hrvatskim investitorima ma gdje bili.

strpljen..spašen Time is on my side


Htio bih čestitati svim investitorima na našoj dragoj ZSE jer smo se napokon osamostalili i više ne ovisimo o svijetskim trendovima nego sami stvaramo svoje trendove neovisno o bilo čemu pa i zdravom razumu. Više neće biti dovoljno da neki bankar u americi prdne ili da pajcek u mexicu kihne pa da zarolamo u crveno danima. A ne, mi smo dokazali da sve to možemo i sami..
pozdrav svim hrvatskim investitorima ma gdje bili.

100% da je tak! Bumo mi sima njima pokazali kak se ruši burza i po čem’ pure ščiju.
POZDRAV!
[wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!


Htio bih čestitati svim investitorima na našoj dragoj ZSE jer smo se napokon osamostalili i više ne ovisimo o svijetskim trendovima nego sami stvaramo svoje trendove neovisno o bilo čemu pa i zdravom razumu. Više neće biti dovoljno da neki bankar u americi prdne ili da pajcek u mexicu kihne pa da zarolamo u crveno danima. A ne, mi smo dokazali da sve to možemo i sami..
pozdrav svim hrvatskim investitorima ma gdje bili.

A zašto bi pratili svijet kad smo mi u vecim govnima od njih. I kraj im se ne nazire, za koji dan možemo očekivati novo zaduženje kod domačih bankara. Živjeli!

ps nego zna li ko kako je prosla ona ideja o isplati plaća u javnom sektoru na ruke? kome je uopće predložena, ekonomskom vijeću?

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]

New Report

Close