Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

eto….iako teška srca i vjerovanja da će taj crni adris povlašteni ići brže gore, danas sam ga kompletno rasprodao i prebacujem sve na tnsa i ddjh…. kad je ono reklo da će ddjh izbaciti izvješće? po mom mišljenju, zabilježit će divan rast.


Jel netko zna kad bi mogli biti 1Q-2007 izvještaji za VART i ZVCV?

Prepostavljam idući tjedan, ali poslije utorka.

I evo nas korak do 10.000 kuna:

Kupnja – TNSA-R-A
5 9.800,01
1 9.800,00
3 9.751,00
1 9.750,00
3 9.716,01

Prodaja – TNSA-R-A
4 9.999,99
68 10.000,00
2 10.099,77
5 10.100,00
3 10.400,00

idu sve za sada dobri rezultati 1Q…(ernt nezaustavljivo grabi profit), ZAPI preoteo tržište KAPIu što se vidi…ULJN pozitivan….dobro je, moram priznati da me je bilo strah ovih FI-ova.

Izgleda da su loši samo ADPL i PTKM ![smiley1][smiley1][smiley1]

Šećer na kraju !!!![smiley2]

Samo da podsjetim ! A što se tiče mosta na Neretvi i ja bi ga digo u zrak – da partizani ne mogu pobjeći i ostaviti ranjenike – humanost na djelu[smiley1][smiley2]

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

gospodo nakon petrokemije slijedi izvještaj Varteksa. živjeli.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

Zanimljiv omjer k/p na TNPL,razlika 1kuna[smiley9]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Jeli se ovo na NEXE nešto poćelo trgovat ili se dodaju među sobom?????[smiley11]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

evo još jedan primjer – ništa nisam tržio i potpuno mi je dan na burzi bio nezanimljiv.. pogotovo ovi padovi na kraju… ah – idem ubiti dosadu kopajući vrt [smiley2]

nema mi druge nego se zae..ti

Ni ja nisam danas nis trzio

Kako to može biti, na ATLN promijenjena zadnja cijena a nije bilo prometa?

Opet slabi promet, kaj bu tek bilo u ponedjeljak?

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

Poštovane iskusnije kolege…
Što mislite o situaciji da bi u ponedjeljak moglo biti velikih skokova na malim prometima nelikvidnih dionica?
Recimo za umjetnički dojam pojedinih fondova, ipak je to kraj travnja… da netko pobijedi u foto finishu…

i to je to...

New Report

Close