Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

a jesu ga "nahajcali".

sutra bi mogli zamoliti hep da ne isporučuje struju, jer i ovako dok isporučuje struju stvara samo velike gubitke.

ovako ne isporučuje HEP struju, ne stvara HEP gubitke, ne radi zse, mi ne stvaramo gubitke … pa ako slučajno us okrene u zeleno, nek okrenu sklopku…

i tako to sve nebrojeno puta, dok se svjetske burze crvene u hrvatskoj nema struje…a i od tih svih redukcija bi se sigurno popravio prirodni prirast … pa za koga mi gradimo ceste kad nas je sve manje i manje..ajde nejdemo u širinu…

ovakvim potezima , vjerujem bi mi na frumu mogli odraditi hrvatsku ekonomiju u 6 mjeseci..ma koji azijski tigrovi..i neznam kak se već zovu…

Vaš link

Hvala Vam na kecu...

mi smo tako jedna mala država i ekonomija, a toliko imamo prostora za rast i toliko možemo u svemu biti prvi u regiji.. ali nažalost naša politka je uvijek protiv malih ljudi, a ti isti ljudi već 17 godina daju glasove istim ljudima koji nas konstantno zadužuju i ne daju nam zaslužene plaće, mirovine. Izgleda da je samo njima onda dobro jer da im nije tako dobro glasali bi za promjenu. A kod nas nema promjena.

nas sve treba voditi 4 dobra menađera, podjeliti hrvatsku na 4 dijela i odraditi posao..

evo ono kaj je naprimjer napisala ona švaljek i ek. instituta, pa vlada ništ nije odradila..jedino se zadužila, doma i vani i skresala proračun.

I pazi ovo smanjila potrošnju. P asad nek mi netko objasni ak smanjiš ljudima plaće i smanjiš potrošnju pa kako ćemo rasti. (bilo bi mi drago da su smanjili tamo neku extra , bezveznu potrošnju)

Nekoliko drastičnih rezova bi morali napraviti, odraditi

pa na kojim realnim temeljima bi naše tržište kapitala trebalo uopće rasti..pa ja sam se svaki dan čudio , sad dok samo ubo preko 30% , pa zašto raste , pa zašto raste..jer kod nas stvarno nema nikakvog opravdanja za bilo kakav rast

mi se nismo ni stabilizirali, a kamoli da smo počeli okretati trend… jedina je stvar da smo mi pali puno više nego kaj su pali indeksi vani

eto tolko za sad

e m moj tomek, da je burza samo brojke svaki matematičar s diplomom fakulteta (pmf ili srodni )bio bi miljarder… sve ti ti lijepo nacrtaš ali … NEBU IŠLO …

nemoj se ljutiti, lijepo je vidjeti ove stvarčice, ali to ti je tak..malo bumo računali

Ameri su za ovaj mjesec pali oko 1% big deal
Nas Crobex je pao sa 2300 na 1928 pa sami računajte
kolika je razlika
Pogledajte krivulju crobexa i Amera
Ameri u biti konstantno rastu i sad su pali 1% sa time da
če najvjerovatnije mjesec opet završiti sa rastom …
Naša burza je pala 20 % što je za dvadeset puta više
da ne spominjem da su Ameri skoro konstantno rasli u vrijeme kada je
naša burza padala…

Dok nama pričaju da je grozna kriza
benzin skače kao u doba kada krize nije bilo
http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=4e0041e7-293e-40c1-8a12-95d13b0968f1

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi


Ameri su za ovaj mjesec pali oko 1% big deal
Nas Crobex je pao sa 2300 na 1928 pa sami računajte
kolika je razlika
Pogledajte krivulju crobexa i Amera
Ameri u biti konstantno rastu i sad su pali 1% sa time da
če najvjerovatnije mjesec opet završiti sa rastom …
Naša burza je pala 20 % što je za dvadeset puta više
da ne spominjem da su Ameri skoro konstantno rasli u vrijeme kada je
naša burza padala…

Dok nama pričaju da je grozna kriza
benzin skače kao u doba kada krize nije bilo
http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=4e0041e7-293e-40c1-8a12-95d13b0968f1

Kolega pa zašto ne trgujete u sad-u nego kod nas. I zasto niste spomenuli recimo koliko smo mi rasli u zadnja cca 2 mjeseca a koliko amerikanci..

Osobno ja sam uvjek za kretnju, pa bilo dole ili gore.

Zato skupljajte cash i pricekajte crobex na cca 1500 pa idemo skupa u novi djir..

Mene

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]


ovako ne isporučuje HEP struju, ne stvara HEP gubitke, ne radi zse, mi ne stvaramo gubitke … pa ako slučajno us okrene u zeleno, nek okrenu sklopku…

Khm, khm, nekim čudom je prvi kvartal pozitivan… [lol]

Kvartalna dobit HEP-a 200 milijuna kuna

Vaš link



ovako ne isporučuje HEP struju, ne stvara HEP gubitke, ne radi zse, mi ne stvaramo gubitke … pa ako slučajno us okrene u zeleno, nek okrenu sklopku…

Khm, khm, nekim čudom je prvi kvartal pozitivan… [lol]

Kvartalna dobit HEP-a 200 milijuna kuna

Vaš link
[/quote]

ako su ga narihtali u plus, znači da će uskoro privatizacija, vjerojatno nakon ljeta. treba počet skupljati keš, to bi mogla biti dobra prilika!

pod ovom vladom nema nam spasa!!!!!




ovako ne isporučuje HEP struju, ne stvara HEP gubitke, ne radi zse, mi ne stvaramo gubitke … pa ako slučajno us okrene u zeleno, nek okrenu sklopku…

Khm, khm, nekim čudom je prvi kvartal pozitivan… [lol]

Kvartalna dobit HEP-a 200 milijuna kuna

Vaš link
[/quote]

ako su ga narihtali u plus, znači da će uskoro privatizacija, vjerojatno nakon ljeta. treba počet skupljati keš, to bi mogla biti dobra prilika!
[/quote]
nije bas vrijeme za privatizaciju….jos nije niti potvrdjen bull trend a kamoli euforija,…. [bye]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Samo nemojte nasjedati panici jer će danas i sutra fond-managerčići namjerno rušiti crobex da izazovu paniku i stjeraju crobex što bliže 1600-1700 bodova, ali to im neće koristiti ako mi mali ne nasjednemo i ne počnemo prodavati zbog pada crobexa.
Najkasnije do rkaja ljeta crobex će se opet vratiti na 1900-2000 i zato strpljenja. Ovo sad je doduše idealno za trejdere koji će se odmah na otvaranju iskrcati i kupovati jeftinije, ali ne trebamo sad svi početi trejdati jer će nam burza otići u k….
Zato čuvajte svoje dionice [smiley]

pametan čovjek vidi filiju i skloni se...

Danas ce Crobex otici u neg. blokadu a ne samo dionice [angry]

New Report

Close