Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Bezobrazluku i neradu u HANFA-i stvarno nema kraja.

Jel imaš neku konkretnu primjedbu ili si samo izgubio novce na burzi pa su ti krivi svi osim tebe?

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Quelle: Börse FrankfurtvergrößernDAX Aktien Top Flop
DEUTSCHE TELEKOM 8,3 +1,9%

HT-R-A 217,00 1,85 %

Bez straha, pohlepe i sentimenta.




Možda se varam ali nije li glavni uzrok onakvog rasta crobija bila uplata Erste Plavog u OPT indeksni?

Krajem 4./ početkom 5. mjeseca je uletilo nekoliko jakih stranaca koji su dali turbo pogon crobexu
[/quote]
Može li malo detaljnije ili neki link?
[/quote]

Nema linka. Jedini način za provjeriti je da ideš u SDA gdje možeš dobiti uvid u sve dioničare

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Dakle igra uzastopnog crvenila je istresti par velikih s burze, očito su mali odavno rasprodali svoje portfelje, vjerujem negdje na 2200 [smiley]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!



Bezobrazluku i neradu u HANFA-i stvarno nema kraja.

Jel imaš neku konkretnu primjedbu ili si samo izgubio novce na burzi pa su ti krivi svi osim tebe?
[/quote]

Hvala Bogu nisam izgubio lovu, ide mi i više nego dobro. Sa tim sam zadovoljan, ali sam nazadovoljan sa nečim drugim. Npr. Šimac, Simić (doveo ih Morović ili neko drugi?) i milijun klinki radi u Agenciji (TOČNIJE NE RADI!), a za to su plačene. Došle iz neke vukojebine u metropolu i sad su glasne. Ušle na na ko zna koje načine i glumataju, a što rade? Možeš i ti odgovoriti! Mogu li i ja dobiti takav posao? Imam istu ili bolju naobrazbu od većine njih! Jesu li bili natječaji za ta radna mjesta, ako jesu: kada? Ako znaš neke od odgovora možeš ih napisati!

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Većina ljudi tamo je nekompetentna. Slično je i u američkom SEC-u a vjerojatno i u ostalim zemljama. I to iz jednostavnog razloga jer 99% tih ljudi nije nikada trgovalo i ne razumiju kako funkcionira tržište. Ali što se te nekompetencije tiče ne vidim razliku između hanfe i bilo koje druge državne institucije.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Većina ljudi tamo je nekompetentna. Slično je i u američkom SEC-u a vjerojatno i u ostalim zemljama. I to iz jednostavnog razloga jer 99% tih ljudi nije nikada trgovalo i ne razumiju kako funkcionira tržište. Ali što se te nekompetencije tiče ne vidim razliku između hanfe i bilo koje druge državne institucije.

Državne i institucije lokalne uprave i samouprave pune su podobnih a nesposobnih ljudi.Svaki se
to može uvjeriti.

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Josip Vuković iz EBRD-a kaže kako će ta banka nastaviti sa kupnjom udjela u domaćim tvrtkama, dok u Questusu vjeruju u oporavak tržišta do Božića iduće godine, a do tada se nadaju da će već iskoristiti pogodnosti trenutne krize. “Svi će se oporaviti 2010., možda ne u prvom kvartalu no do Božića sigurno”, izjavio je Škegro.

who dares, wins

na JNAF-u nema prodaje zato jer svi znaju kolko vrijedi i kolko je podcijenjen, a kupnje velke nema da ne poplaši i ovo malo prodaje što ima. Vidite da se stavlja po 10 komada max. Pa crobex je zvekno 20%, JNAF se nije pomaknuo.. o čem pričamo?

Baš je dobro što sam neki dan od kamikaza uspio kupiti nešto ispod 2000. Ovih dana je skupština, moglo bi biti puno lijepih stvari. Pa ovo prema fundamentima vrijedi minimalno 3000 kn i to na crobex-u 1300. Samo da vas posjetim… JNAF je išo po 12 (dvanaest) tisućica još davne 1997 [bye]

I'LL BE BACK


na JNAF-u nema prodaje zato jer svi znaju kolko vrijedi i kolko je podcijenjen, a kupnje velke nema da ne poplaši i ovo malo prodaje što ima. Vidite da se stavlja po 10 komada max. Pa crobex je zvekno 20%, JNAF se nije pomaknuo.. o čem pričamo?

Baš je dobro što sam neki dan od kamikaza uspio kupiti nešto ispod 2000. Ovih dana je skupština, moglo bi biti puno lijepih stvari. Pa ovo prema fundamentima vrijedi minimalno 3000 kn i to na crobex-u 1300. Samo da vas posjetim… JNAF je išo po 12 (dvanaest) tisućica još davne 1997 [bye]


I pao na 1500 dva, tri mjeseca poslje iste 1997. Sjećam se još su dionice bile izlistane na teletekstu HRT-a, a ja sam se krstio koliko su ljudi izgubili novaca.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Glupo je pričati koliko je neka dionica vrijedila prije deset godina …
Ako čemo pričat koliko je neka dionica vrijedila i koliko vrijedi sada
sigurno ima podcjenjenijih kao npr INGRA VDKT

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Crobex Ukupni promet Redovni promet Institucionalni promet Prijavljeni promet
1.909,79 0.27% 39.775.309,18 kn 29.531.117,10 kn 10.244.192,08 kn 0,00 kn

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

New Report

Close