Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nazire se, tu je naglasak.

Pazi ovo:

Ne nazire se NIŠTA.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Ako sam dobro pratio, mislim da smo sa onim trenutnim padom ispod 1800 poništili onaj rast iz
petog mjeseca. Sada smo opet tu negdje u poređenju sa drugima ako se gleda kretanje indeksa od 09.03., kada je u cijelom svijetu počeo oporavak , i doista nevidim više nikakvog razloga da mi ronimo u nekoliko puta veće minuse.

P.S.
To što ja nevidim razlog, ne zanači da i dalje neće biti tako, jer ipak je ovo hrvatsko tržište kapitala.



Možda se varam ali nije li glavni uzrok onakvog rasta crobija bila uplata Erste Plavog u OPT indeksni?

Krajem 4./ početkom 5. mjeseca je uletilo nekoliko jakih stranaca koji su dali turbo pogon crobexu
[/quote]
Može li malo detaljnije ili neki link?

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


Što to bi s HT-om da danas tako raste?

mislim da je to eho-efekt onog clanka erste-a da je target cijena ht-a 300 kn pa se neki ponadali…


Možda se varam ali nije li glavni uzrok onakvog rasta crobija bila uplata Erste Plavog u OPT indeksni?

Uzrok onog rasta je bila prije svega tehnička podcijenjenost tržišta + rast inozemnih tržišta.

recimo
DDJH na 27 kuna
IGH 1450
BLJE 50

itd. Da li je to tada bilo podcijenjeno?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

A kako će platiti seljacima baš me zanima…mogli bi umjesto turista imati cijelo ljeto traktore na cestama.

Bezobrazluku i neradu u HANFA-i stvarno nema kraja. Tamo ih se zaposlio puno PREVIŠE, ništa ne rade, primaju novac za NIŠTA! Kako te ljude nije sram? Da imaju samo malo morala našli bi neki drugi posao ili konačno POČELI raditi. HANFA je velika sramota ne samo financijske industrije, nego i čitavog hrvatskog društva. Kad će se netko konačno pobuniti i postaviti pitanje o radu (odnosno NERADU!) u HRVATSKOJ AGENCIJI ZA NADZOR FINANCIJSKIH USLUGA!

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Ja ne razumijem zašto se uskok bavi sitnim ribama i studentima koji su kupili ispit, a ne neradom hanfe i njihovim odnosom sa određenim brokerskim kucama i investicijskim fondovima??!!

U biti razumjem al do kad tako???

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]


Ako sam dobro pratio, mislim da smo sa onim trenutnim padom ispod 1800 poništili onaj rast iz
petog mjeseca. Sada smo opet tu negdje u poređenju sa drugima ako se gleda kretanje indeksa od 09.03., kada je u cijelom svijetu počeo oporavak , i doista nevidim više nikakvog razloga da mi ronimo u nekoliko puta veće minuse.

P.S.
To što ja nevidim razlog, ne zanači da i dalje neće biti tako, jer ipak je ovo hrvatsko tržište kapitala.

Bolje bi pristajao naziv umjesto ZSE – ZŠE

obožavam strvine-posebno ovce


A kako će platiti seljacima baš me zanima…mogli bi umjesto turista imati cijelo ljeto traktore na cestama.

Seljaci su tek pocetak…

Pitam vas kakva je razlika između nekog seljaka koji ne može vracat kredit zbog situacije na tržistu pa mu vlada uskace sa svakojakim naknadama, moratorijima na kredite i sl. i investitora koji također zbog sitaucije na tržištu bilježi teške gubitke, banke ga unistavaju kreditima itd.. Zasto se i oni ne bi organizirati i tražili isti tretman od vlade, zasto bi se stitilo jedne a druge ne???

Gospodo draga birali ste kapitalizam pa izvolite snositi posljedice, a ne zazivat drzavni intervencionizam čim kola krenu nizbrdo. Jednostavno nema novca za sve…

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]

jel se meni zamrzo ekran ili koji klinac [lol]

http://www.kucilooro.webs.com/

Brodogradilišta idu za koji dan u privatizaciju po 1kn
Uljanik uletio odma u blokadu.

who dares, wins

New Report

Close