Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ljepo nas tuku Ameri u plusu a ovi naši srušiše Crobex kao kulu od karata
bravo majstori

Imamo srece sto smo mali i drugaciji, tak je matusic prije 9 mjeseci rekao…
groby na cca 3200, strasno podcjenjen
sad imaju neku drugu pricu…

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

zašto se zamarate tuđim pričama, radite po svom i bok!


zašto se zamarate tuđim pričama, radite po svom i bok!

potpuno se slazem, procitas financijska izvijesca i napravis analizu situacije i sam znas ocijentiti kolika je fer cijena za dionicu. kad-tad fer cijena dođe. po mom mišljenju na zse trenutno od 10 najlikvidnijih 4 su podcijenjene za 50%+. no to je samo moj izračun

http://seebiz.eu/hr/burze/erste-dionice-ht-a-najbolji-izbor-u-regiji%2c-ciljana-cijena-300-kuna%2c-preporuka-kupiti!,48504.html ,HOCE SE RJESIT HT-A [wink] pobjegle im druge dionice…. [sad]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


http://seebiz.eu/hr/burze/erste-dionice-ht-a-najbolji-izbor-u-regiji%2c-ciljana-cijena-300-kuna%2c-preporuka-kupiti!,48504.html ,HOCE SE RJESIT HT-A [wink] pobjegle im druge dionice…. [sad]

Nema beda na 170 ju kupujem, to je target za kupi mojim analizama

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

http://seebiz.eu/hr/analize/nafta-raste-drugi-uzastopni-dan,48559.html

bit će trgovine ……. [proud]

une 18 (Bloomberg) — The World Bank raised its growth forecast for China this year and advised policy makers to delay until 2010 any additional stimulus plan to boost the world’s third-largest economy.

China’s economy will expand 7.2 percent in 2009 from a year earlier, up from a 6.5 percent forecast in March, the Washington-based lender said in a quarterly report released today in Beijing. Stocks gained after the announcement.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

ljepo se zelene usa futersi [thumbsup]

kaj je ekipa?
fufka malo…
[proud]

kud ce trziste? gore ili dole?
hihihi [lol]

TA kaze da bi trebali gore, ali se strah uvukao u kosti….
jel da? [lol]

@ tigrus
Slika TA je u očima promatrača i svako može vidjeti za sebe šta mu odgovara. Ja recimo vidim da će dolje ili flat.
Ali mi je zanimljivo da nema pretrade poklapanja na atpl……….

ovaj post nije ni u kojem smislu poziv na kupnju ili prodaju dionica.

fenomenalno otvaranje… više od pola sastavnica grobija nema prometa u pretrade-u

ovaj post nije ni u kojem smislu poziv na kupnju ili prodaju dionica.


@ tigrus
Slika TA je u očima promatrača i svako može vidjeti za sebe šta mu odgovara. Ja recimo vidim da će dolje ili flat.
Ali mi je zanimljivo da nema pretrade poklapanja na atpl……….

Ima li ko gledalicu od Fime meni ne radi Molim ako neko ima da napiše jel kod njega sve ok

New Report

Close