Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zadnjih pola sata "Squeeze out" drhtavih na ZSE, dok futuresi idu u zeleno i europa smanjuje minus.

Nije bolest sve što boli

odlično se prodaje, to je jako dobro.Samo kad bi barem bilo još više prodaje. gledajte ljudi, jednostavno ekipa koja je sav ovaj rast gledala sa strane i nakupovala se pred kraj, oni moraju krahirati i rasprodati sve s gubitkom. Bez toga jednostavno ne ide. pogledajte na Viru malu školu izbijanja dionica. Dok god se sve to ne rasproda i to po možda čak još nižim cijenama, nećemo rasti. zato ja kažem da se mora prodavati. tek kad se rasproda i to po mogućnosti s gubitkom, možemo krenuti dalje. sada prodaju po 320, prije dva tjedna kupovali po 420, očito ga očekuju na 220, znači očekuju testiranje dna crobexa od 1250, bez obzira šro je SP down ni više ni manje nego 5% od vrha. Trebaju prodavati… jednostavno je nužno da se rasproda, bez toga nema novog rasta…

I'LL BE BACK

Ako majstori puste HT u minus Crobex će biti 5% u minusu

jeli ova ljepa naša propala šta se dešava ili nam fondovi moraju kupit sve po 1kn kao u privatizaciji
pa da se hvale uspjehom ajde DINKO za male pare stukao si sve bravo

To ti je tak kad s&p padne 2% u tjedan dana Ameri proglase smak svijeta
Kod nas padne 30% to bi trebala biti korekcija.

Dobro su nas pošišali samo mi se čini da su počeli i kožu da nam deru..
Još malo pa sam na nuli a jedem drekec već 3 mjeseca na ovoj burzi
još reskiram da sve ispušim zbog čega zbog 3-4% mjesečne zarade..

Pogledaj samo graf slovenske burze tako graf treba izgledati
a ne ovo ruglo od CROBEX-a
Onda još ekipa veli fondovi nevaljaju pa oni su barem nešta zaradili
u ovih 3 mj …
normalno ako nisu ulagali kod nas
Sada još samo fali da neki lumen veli kako su naše dionice precjenjene
pa bi mu ja rekao riskiraj ti svoju ušteđevinu
za par posto mjesečno…

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Petrov je neki dan bacio analizu kupnje OMF-ova i upamtio sam da je ERSTE kupovao KOEI između 410 i 450 i to masne količine, sad se već trži po 385 i dečkima više ne valja, jedva čekam svoju mirovinu btw.u tom sam OMF-u jer sam mislio da je normalniji [lol] [lol] [lol]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

ebiga data…rođeni smo paranoičari pa tako i dionice reagiraju gore dolje

al ipak…mislim kako je to dobro za tržište….ekipa jednostavno mora očvrsnut

Prodajem jeftino, kupujem skupo.

Opet totalna rasprodaja na Crobexu.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Gle situaciju. Ameri u predmarketu stoje na 8500. Obama danas drži govor (do sada, kada je god držao govor, tamo je bio pičvajz) Ako padnu ispod toga (8500) frcaće perje. Naravno da će se do petka boriti ko lavovi da ne padnu, jer im u petak ističu opcije. (svaki treći petak je u igri) Posljedično tome, ponašaće se i ovo malo što je od grobija ostalo.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


ebiga data…rođeni smo paranoičari pa tako i dionice reagiraju gore dolje

al ipak…mislim kako je to dobro za tržište….ekipa jednostavno mora očvrsnut

zanimljivo je to…na kojoj burzi u ova vremena dionicari nisu paranoicari?? nitko ne zna sto je slijedece i svi su nervozni i na najmanji nagovjestaj negativnih vijesti..ali nj burze nemaju korekcije od 7% u jednom danu pa onda 2% rasta pa opet 4 minusa…pratim malo vise DAX, pa koja dionica tamo u danu izgubi 20% ko ovdje kod nas neke..
da ocvrsnuti…mislim da je vecina izgubila vjeru ovdje

Crobex Ukupni promet Redovni promet Institucionalni promet Prijavljeni promet
1.904,70 -3.48% 25.036.242,49 kn 25.036.242,49 kn 0,00 kn 0,00 kn

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Svako ko ima firmu vidi da se poslovanje jako intenziviralo u 6-tom mjesecu obzirom na prošla dva mjeseca. Da li je to privremeno vidjet ćemo.

ovi koji ovih dana više po forumu vjerojatno rade u – vidi attachment


Svako ko ima firmu vidi da se poslovanje jako intenziviralo u 6-tom mjesecu obzirom na prošla dva mjeseca. Da li je to privremeno vidjet ćemo.

ovi koji ovih dana više po forumu vjerojatno rade u – vidi attachment


Ured za koordinaciju sustava procjene ucinka propisa !
Legende su! Definitivno [lol]

Wall Street i banke protiv ljudi. Drzave i vlade izmedju.

New Report

Close