Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Trgovina – 0 bodova.

Idem gledat boju kako mi se suši na zidovima, zanimljivije je…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


@gubi
Ma sve to stoji………ali svi imaju prst na okidaču……ili se to meni čini?

ne znam kompa… ja vidim da kupnje ima, ali zašto da daju više dok ne iscrpe i zadnju ovcu. Moj se nalog na kupnji Vira ni ne vidi u top 10. eto, sve sam ti reko… zato kažem… zašto da dajem više kad možda mogu dobiti po popustu od 35% (trideset pet posto[shocked]) u odnosu na prije dva tjedna… tja, pa ipak je SP pao 5% [rolleyes], nije to mala stvar…

I'LL BE BACK

Glodalica opet zaribala. Mislim se da otkantam Abacus, imate kakav prijedlog?

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Čudi me da firme vezane za moguću gradnju i korištenje plina iz LNG terminala, ali i građevinci koji bi ga trebali graditi ne mrdaju ni simo-ni tamo, a najavljena je odluka Vlade o gradnji istog idući tjedan. [rolleyes]

halfte trinken, halfte Šarcu geben

opet smo ušli u fazu dizanja i spuštanja dionica sa prometima od 100.000 kn.

Nadam se da neće biti ovakav jad sve do jeseni.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.



@gubi
Ma sve to stoji………ali svi imaju prst na okidaču……ili se to meni čini?

ne znam kompa… ja vidim da kupnje ima, ali zašto da daju više dok ne iscrpe i zadnju ovcu. Moj se nalog na kupnji Vira ni ne vidi u top 10. eto, sve sam ti reko… zato kažem… zašto da dajem više kad možda mogu dobiti po popustu od 35% (trideset pet posto[shocked]) u odnosu na prije dva tjedna… tja, pa ipak je SP pao 5% [rolleyes], nije to mala stvar…
[/quote]
Ja htio u pon. prodati po 350 da ulovim štogod niže kad ono krenulo 345 i ja to sve promašio i zakasnio, a sad ga ne dam u opće. Bolje da skuplja prašinu umjesto da se živciram za par kuna.

who dares, wins

promet katastrofa


Čudi me da firme vezane za moguću gradnju i korištenje plina iz LNG terminala, ali i građevinci koji bi ga trebali graditi ne mrdaju ni simo-ni tamo, a najavljena je odluka Vlade o gradnji istog idući tjedan. [rolleyes]

Zanimanje za pojedine poslove hrvatske tvrtke moći će iskazati na internetskoj stranici Adria LNG-a od svibnja 2010., a iskusni glavni izvođač za poslove inženjeringa, nabave i izgradnje birat će se potkraj 2010. ili početkom 2011.

Glavnom izvođaču bit će dostavljeni podaci o poduzećima koja iskažu interes na stranici Adria LNG-a, jer će glavni izvođač biti zadužen za kvalificiranje poduzeća za obavljanje poslova na projektu.

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

išćuđavate se masovno…. prije nekog vremena, dok je još raslo, lijepo sam rekao da je rast potpuno neutemeljan jer nema uporišta u realnom gospodarstvu gdje su se tvrtke tek počele boriti sa prvim realnim znacima recesije kao što su pad prometa od 10-60%. Rezanja troškova su tek počela kolege.

Još se to nije počelo prelijevati okolo, stoga je ulaganje u burzu u ovom trenutku vrlo nezrela i kockarska odluka, a često i rezultat navlačenja u nečemu što ponekad iznimno naliči na tipičnu ponzijevu igru. 10% koji će uloviti nešto će navući 90% ostalih da se gadno opeku. Osim ako ste novce našli na cesti – pamet u glavu.




Viro je došao do razine kritične kupnje. eto sad svi fino kojima Viro nije dobar mogu lijepo otresti po bidu. Dajte lijepo prodajte svoj Viro i riješite se problema i straha. šta će vam to? Pa šta vam nije elegantnije prodati sada kada ima kupnje nego čekati paniku i onda drž nedaj pošto poto prodavati?bezveze…

DOW Jones
8.524,00
Padnu li ovi ispod 8500, sve će ići po bidu………
[/quote]

Ameri su trenutno na -5% (pet posto) od lokalnog vrha. Ako je to razlog da Viro padne 30% od lokalnog vrha, ja nemam ništa protiv. Zato kažem… pa kaj nije bolje da se sad proda Viro po 30% nižoj cjeni nego prije dva tjedna nego da se čeka taj Dow da padne više od 5%, pa da onda Viro padne 40%[shocked]? Pa logično da je bolje sad prodati, ne?
[/quote]

Neznam kaj se ti žališ pa ti si prodavo viro neki dan po cca 355……i meni su se
uključili stop lossovi i nema tu emocija, stiskamo za dolje ……


Gledalica mi je zaglavila.
Molim trenutnu stanje Crobexa?
Jel smo u plusu?

CROBEX 1.923,86 -2,51%
CROBIS 86,97 +0,17%
Redovni promet 9.474.539,32
Instituc. promet 0,00
Ukupni promet 9.474.539,32

who dares, wins


išćuđavate se masovno…. prije nekog vremena, dok je još raslo, lijepo sam rekao da je rast potpuno neutemeljan jer nema uporišta u realnom gospodarstvu gdje su se tvrtke tek počele boriti sa prvim realnim znacima recesije kao što su pad prometa od 10-60%. Rezanja troškova su tek počela kolege.

Još se to nije počelo prelijevati okolo, stoga je ulaganje u burzu u ovom trenutku vrlo nezrela i kockarska odluka, a često i rezultat navlačenja u nečemu što ponekad iznimno naliči na tipičnu ponzijevu igru. 10% koji će uloviti nešto će navući 90% ostalih da se gadno opeku. Osim ako ste novce našli na cesti – pamet u glavu.

A kad treba ulagati? Kad bude na 3200? Letimični pogled na moj monitor te u potpunosti demantira no ako je to tvoja strategija nek ti bude.

who dares, wins

New Report

Close