Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Tko je jučer iskoristio korekciju i potrošio cash [thumbsup], pogotovo u svijetlu očekivanja deblokade Slovenije u pristupnim pregovorima s EU u petak.


Tko je jučer iskoristio korekciju i potrošio cash [thumbsup], pogotovo u svijetlu očekivanja deblokade Slovenije u pristupnim pregovorima s EU u petak.

Nada umire posljednja !
Nisam siguran da će biti dogovorena deblokada. Mislim da slovenci neće popustiti u svojim apetitima. Jedino se može dogoditi da canader odluči popustiti zahtjevima slovenaca ili da EU konačno kaže "dosta" slovencima, u što sumnjam. Po tom pitanju nisam optimist.

halfte trinken, halfte Šarcu geben


Tko je jučer iskoristio korekciju i potrošio cash [thumbsup], pogotovo u svijetlu očekivanja deblokade Slovenije u pristupnim pregovorima s EU u petak.

koliko je tih petaka proslo vec [bye]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Tko je jučer iskoristio korekciju i potrošio cash [thumbsup], pogotovo u svijetlu očekivanja deblokade Slovenije u pristupnim pregovorima s EU u petak.

…taj se bu danas ko bog po tintari tukel kaj se nije još malo strpel!
Imam nekaj hartija, a imam i keša…. u sledećem susretu, bit ćemo još žešći.
[wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Javio se i Ljubo:

"Ako burze idu gore, a ekonomija dolje, onda znači da burze nemaju realno pokriće"

[lol]

Ajme meni…Ljubo nema očito poima [lol]

Vjerojatno nit ne zna da je novac u biti virtualna veličina ljudskog rada i dobara [cool]

Inače cijenim Ljubu ali se u zadnje vrijeme trudi ispasti bedak.
Ako su i drugi ekonomisti takvi…nije nit čudo što imamo stalno "problema" [smiley]

Prodajem jeftino, kupujem skupo.


Nije mi jasna ova naša država,u svIjetu i kod nas je teška kriza..državni proračun je na rubu kolapsa.
A što radi naša vlast zabranjue rad nedjeljom,zabranjue pušenje u kafićima i restoranima koji zjape prazni..,zadužuje se sve više i dublje i još se time hvali…daje poticaje šakom i kapom ćim se netko pobuni,zadržava plaće i zaposlene u ogromnoj administraciji..proizvodnnja se raspada ,radnici odlaze na cestu,nelikvidnost je opća nitko nikome ništa ne plaća..
Pitam se dokle će to tako,dal se može tako dugo..kako će se sve to završiti.

A kad se sjetim da su upravo ruralni traktoristi glasali za HDZ i HSS [lol]

Jednostavno…loša gospodarska politika.

Prodajem jeftino, kupujem skupo.

Pozdrav javljam vam se sa sunčanog jadrana, vrijeme je lijepo more je toplo…

Imam par pitanja za gubicu, sampicu,a pogotovo mr. blua.

Jel ovo krenuo zadnji val pad, kak su tu mnogi najavljivali konačni pad, kao što su neki kolege i ja najavljivali i predviđali, a koji je krenuo dan poslije kraja izbora, 1.6?

Ako mislite da nije, objasnite zašto padamo "bez razloga"?

Samo da kažem da sam ja od prošlog javljanja izgubio na portfelju dodatnih 40k kuna, u dionicama sam 99,97%. Neiš ne prodajem pa da vidim u kolko mogu podnjeti da pada ili ipak mi preporučate da sad sve prodam i da čekam dno?

Ako da onda kaj ste preporučali kupnju, hehe puno dvosmislenih dvoličnosti i licemjerja očekujem.

Ili očekujem ignoriranje, da nitko ne komentira ništa i da krenemo kao i dosad druk, druk, druk, pa sve ispočetka…

mislim da bi cijeli svijet mogao dobro potegnuti gore tamo negdije drugi tjedan, baš na dane kad mi imamo praznike. Tako da mogu i korekciju napraviti kada mi radimo. kakve smo sreće..

strpljen..spašen Time is on my side

zanimljivo je da je i superčvrsti HT stalno kliziti .već se vide nalozi na 207 na bidu.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.


Tko je jučer iskoristio korekciju i potrošio cash [thumbsup], pogotovo u svijetlu očekivanja deblokade Slovenije u pristupnim pregovorima s EU u petak.

A šta točno očekuješ od deblokade, realno za firme u HR?

@ MatLalic2
vezano za tvoj zadnji post (koji ne mogu citirati)

I ja sam izgleda loše procijenio da Grobex neće više ispod 2000 bodova (što nije prvi put), ali evo ga, roni kao lud !
Uvijek se čudim kakvom brzinom ljudi kao u panici rasprodaju svoje dionice čim se okrene trend kao da se natječu tko će po nižoj cijeni prodati.
Zanima me samo po kojoj su cijeni oni sve te dionice kupili ! Pa nije vrag da sam ja jedina budala (uz tebe) koja je u minusu i koja ih je kupila skuplje nego što trenutno vrijede.
Izgleda da su to ovi koji su kupovali na 1600 bodova pa kapitaliziraju dobit. [wink]

Ja sam si pripremio masku i peraje, kupio sam i odjelo, ali izgleda da ću se morati zaletiti kupiti i boce za ronjenje. [cool]

halfte trinken, halfte Šarcu geben



Tko je jučer iskoristio korekciju i potrošio cash [thumbsup], pogotovo u svijetlu očekivanja deblokade Slovenije u pristupnim pregovorima s EU u petak.

A šta točno očekuješ od deblokade, realno za firme u HR?
[/quote]
cim nas deblokiraju po cijeloj Hrvackoj budu peceni piceki poceli padat s neba
mi Hrvati pechalbari cemo mam pocet svaki po milijun eura slat tjedno u domovinu
i odmah cemo bjesomucno kupovat dionice svih boljih domacih firmi, narocito onih u perspektivnim granama kao turizam, tekstilna industrija, auto/avioprijevoznike i ostale visokoprofitabilne i visokolikvidne djelatnosti

[color=blue][/color]Sta ne moze sa pare, moze sa puno pare!

New Report

Close