Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


promet je los…

ja prezadovoljan prometom zadnjih mjesec, dva.

Danas jedan od onih savršenih dana na burzi.
Dvije glavne uzdanice nisu uopće pale zbog potpore koja postoji na kupnji.
PBZ, netko skuplja sve po 550, vjerojatno Kapitalni fond koji je ušao u top 10 neki dan.
Mojih mnaloga na kupnji više niti nema, u slućaju potrebe, tu smo.
ADPL, potpora od 12 000 komada na kupnji stoji cijelo vrijeme, jedino mi je žao što nisam uspio dokupiti danas, možda sutra bude više sreće.

ZVZD je netko dobro polupao na dolje i to sam dokupio, jeftino kako mi se čini.
U trenu se skupilo kupnje, čak je netko lupio u jednom trenutku po asku, i bilo je u plusu preko 5 %.
Do kraja dana ipak solidan minus, ali nisam još dokupio, možda sutra.

Može li bolje?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Mislis : moze li dolje?

Wall Street i banke protiv ljudi. Drzave i vlade izmedju.


Mislis : moze li dolje?

Da i to isto, meni odgovara i dolje i gore, stagnacija je ono što mi ne paše.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


PBZ, netko skuplja sve po 550, vjerojatno Kapitalni fond koji je ušao u top 10 neki dan.

Kapitalni fond ne kupuje pbz, već je otprije imao 7689 komada, aje ušao u prvih deset zato što je ispao Raiffeisen skrbnički.



Mislim da sutra sve burze idu UP , kad god ameri bez razloga u danu padnu 2-4%
sutra se poprave , već izjutra 8.00h očekujem futurese u plusu preko 1,5%..

Ovo kako sad izgeda, kopanje po jednoj razini na većem prometu, ne izgleda da će sutra u plus 1,5%, ali neka.
[/quote]
iako se u principu slazem i izvijesca koja su izasla nazalost nisu ok,no tehnicki gledano pad na vecem prometu ???fundamentalno cijena nafte prije 15tak dana i sad tako isto i zlato baci oko malo kretanje bdi,izjave g8 i revidirano izvijesce mmf rast za 2010 1,8% na 2,4% neznam nevidim osnove za jaci pad,smrdi mi vise na akumulaciju, no sutra ih ceka dosta izvijesca ona ce odrediti bar sutrasnji dan…

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......


Nije ljubo glup.
Malo smotan ali glup ne.

Strah me sto ce biti na jesen..
Ne kenjam vec zaista nisam optimist ..

Mirovinci uopce ne kupuju, promet je los, a Q2 tko zna kakav ce biti

To što ne razumije tržište kapitala ne znaći da je glup.
A što će biti na jesen?
Povećanje likvidnosti jer će se država još jednom vani zadužiti preko obveznica, to je već dogovoreno, a riješit će se i ovo sa neplačanjima rokovi do 60 dana.
To država mora nametnuti i mislim da hoće počevši od sebe same.

Evo najnovija vijest MMF pohvalio hrvatsku vladu kažu
" da hrvatska dobro prolazi kroz krizu " :

http://teletekst.hrt.hr/?str=206-01

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Neznam, nisam siguran, malo pratim kratkorocno zaduzivanje drzave preko trezoraca i uopce mi se ne svidja.

Malo seljaci dosli trazit, pa ce sve gdje drzava ima jamstva.
yield je bio preko 7% na zadnje obveznice.
Uopce nisam optimist.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Hrvatska svoj dug ovakvom politikom nikada neće vratit.gdje se može uštedjeti tamo se troši previše a ko najebe uvijek. Mali ljudi.
Mi bez neke nove privatizacije ne možemo opstat duže od godinu dana. Vjerovatno je hepova privatizacija jako blizu.
Što se tiče crobexa, do kraja tjedna na 1800.

idući tjedan će bit bolje...


Povećanje likvidnosti jer će se država još jednom vani zadužiti preko obveznica, to je već dogovoreno, a riješit će se i ovo sa neplačanjima rokovi do 60 dana.
To država mora nametnuti i mislim da hoće počevši od sebe same.

No, daj budi tak dobar pa mi javi dok se bu to desilo. Tak kaj bum i ja znal…. možda mi i plate nekaj. [angry]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!



Nije ljubo glup.
Malo smotan ali glup ne.

Strah me sto ce biti na jesen..
Ne kenjam vec zaista nisam optimist ..

Mirovinci uopce ne kupuju, promet je los, a Q2 tko zna kakav ce biti

To što ne razumije tržište kapitala ne znaći da je glup.
A što će biti na jesen?
Povećanje likvidnosti jer će se država još jednom vani zadužiti preko obveznica, to je već dogovoreno, a riješit će se i ovo sa neplačanjima rokovi do 60 dana.
To država mora nametnuti i mislim da hoće počevši od sebe same.

Evo najnovija vijest MMF pohvalio hrvatsku vladu kažu
" da hrvatska dobro prolazi kroz krizu " :

http://teletekst.hrt.hr/?str=206-01
[/quote]

i onda je svizac zamotao čokoladu [lol]

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

Nije mi jasna ova naša država,u svIjetu i kod nas je teška kriza..državni proračun je na rubu kolapsa.
A što radi naša vlast zabranjue rad nedjeljom,zabranjue pušenje u kafićima i restoranima koji zjape prazni..,zadužuje se sve više i dublje i još se time hvali…daje poticaje šakom i kapom ćim se netko pobuni,zadržava plaće i zaposlene u ogromnoj administraciji..proizvodnnja se raspada ,radnici odlaze na cestu,nelikvidnost je opća nitko nikome ništa ne plaća..
Pitam se dokle će to tako,dal se može tako dugo..kako će se sve to završiti.

New Report

Close