Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Nije ni čudo,ćini mi se da če traktoristi ponovno na izlet u Zagreb..
Friščić: Todorić nema novca za otkup pšenice bez obzira na cijenu
Vaš link

Mene fascinira da vani mogu prodavati pšenicu po 80-90lp i uz to zaraditi a kod nas je proizvodna cijena pšenice 1kn. Stvarno smo pravi, što jest – jest.

promet je totalna mizerija, da li je to dobro ili loše pitanje je sad..

strpljen..spašen Time is on my side


Meni stvarno nije jasno šta pojedinci rade u ovoj državi koja ništa ne valja pa na svjetu ima toliko država pa izaberite jedni po svojoj volji, jednu u kojoj ćete biti sretni i koja će ispuniti sve vaše snove a ne stalno tu kukate i naričete ovo ne valja, ovo ne valja, pa zar ima igdje na svjetu da je sve idealno, jeste malo bili po svjetu, jeste vidjeli kako ljudi žive u drugim državama, očito se mnogi nisu makli od svoje kuće i sada tu pametuju, cjeli dan sjede kraj komjutera klima radi ništa ne rade i još kukaju ajde malo idite nešto radite a ne kukajte stalno.

Čuj tebi je sjekira pala u med
čujem da si masno zaradio jer se svuda hvališ..
Imaš love itd..

A da je suprotno
bio bi ti prvi koji bi kukao i naricao da si sad u masnim minusima
prokleo bi sve po redu i bio ovdje glavna plakalica..
Najbolji su heroji poslje bitke
možda se tebi okrene sreča pa budeš švorc dok drugi budu puni para
pa budeš vidio kako je to..
Ja sam se za svoju lovu gadno naradio godinama u firmi za malu plaču
i normalno da mi je žao gledati kako pušim -30% u deset dana..

Tebi je možda dao bogati tata jer tako i zvučiš..

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi




Izgleda da je već dva tjedna crveno..

niš se neboj imamo još otoke za prodat.sve bu ok.obećal je sanader.
Nije ni čudo,ćini mi se da če traktoristi ponovno na izlet u Zagreb..
Friščić: Todorić nema novca za otkup pšenice bez obzira na cijenu
Vaš link
[/quote]

[/quote]

Nama treba još bar 20 g. da shvatimo da je uzgoj pšenice na ovim prostorima gubljenje vremena jer ona raste i 1000 km sjevernije. 1 čovjek sam obradi hektare i hektare na dan. Umjesto toga treba nam uzgoj kultura koje su puno više radno intezivne (povrće i dr.) te tako zaposlimo pola Slavonije.
Moramo uvesti nekoliko Holanđana da nam to objasne. Mislim da to u opće ne bi bilo komplicirano.
Damo im Friščića i Pankretića i još bogato doplatimo samo da ih zadrže tamo što dužeeee.

who dares, wins

možda bi se trebalo spustiti na Jadran ovdje se ionako nema što popraviti

Ne bi bilo loše da se danas dobro istresu USA i EU jer stvarno predugo rastu. Ovaj današnji pad kod nas nije zanemariv, ali nije ni pretjeran obzirom na globalno crvenilo. Promet je vrlo mali i imam osjećaj da se nitko baš ne lomi prodati pošto-poto.
ATPL-R-A danas djeluje kao ručna kočnica i ne da u rikverc.
Sutra je dosta važan dan jer USA ima nekoliko važnih pokazatelja za objaviti – započeta gradnja i izdane građevinske dozvole u svibnju, index proizvođačkih cijena (PPI) i izvješće o industrijskoj proizvodnji. Do kraja tjedna imaju još nekoliko jako važnih objava koje će imati značajan utjecaj na nastavak ili obrat uzlaznog trenda.
Ako bi se svi danas dobro globalno istresli, a sutra futuresi budu zeleni, mogao bi i Crobi značajnije naprijed. U suprotnom – [sealed]

Nadam se boljem, spreman sam podnijeti gore.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Od kada se ekipa ubacila u ATPL-r-a ova burza se pretvorila
u kaos i dionice samo padaju ..
Stovorila se neka ovisnost o toj dionici
ne mogu reći da nam je velika trgovina ATPL-r-a donjela
i neku veliku sreću..

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi



Nije ni čudo,ćini mi se da če traktoristi ponovno na izlet u Zagreb..
Friščić: Todorić nema novca za otkup pšenice bez obzira na cijenu
Vaš link

Mene fascinira da vani mogu prodavati pšenicu po 80-90lp i uz to zaraditi a kod nas je proizvodna cijena pšenice 1kn. Stvarno smo pravi, što jest – jest.
[/quote]

Ja imam nekog rođu u Sjevernoj Karolini. Čovjek ima 7500 ha i par radnika te nešto sezonaca za 20$/h. tamo ti je zima do 5.mjeseca. On uzgaja grah i ječam. Oni što uzgajaju pšenicu zemlju ne gnoje samo špricaju iz aviona. Prinosi su puno manji ali ništa ne košta. 2,3 godine obrađuju te zemlju ostave da se odmori , a oni idu dalje jer su to ogromna prostranstva. I puno još drugih stvari o kojima bi se dalo danima pričati. Traktor GPS …

who dares, wins




Nije ni čudo,ćini mi se da če traktoristi ponovno na izlet u Zagreb..
Friščić: Todorić nema novca za otkup pšenice bez obzira na cijenu
Vaš link

Mene fascinira da vani mogu prodavati pšenicu po 80-90lp i uz to zaraditi a kod nas je proizvodna cijena pšenice 1kn. Stvarno smo pravi, što jest – jest.
[/quote]

Ja imam nekog rođu u Sjevernoj Karolini. Čovjek ima 7500 ha i par radnika te nešto sezonaca za 20$/h. tamo ti je zima do 5.mjeseca. On uzgaja grah i ječam. Oni što uzgajaju pšenicu zemlju ne gnoje samo špricaju iz aviona. Prinosi su puno manji ali ništa ne košta. 2,3 godine obrađuju te zemlju ostave da se odmori , a oni idu dalje jer su to ogromna prostranstva. I puno još drugih stvari o kojima bi se dalo danima pričati. Traktor GPS …
[/quote]

A ja znam čovjeka koji u Holandiji drži 1200 krava.Na mlijeku ne zaradi ništa,na teličima ne zaradi ništa.Jedinu zaradu ima na plinu kojeg proizvodi iz đubriva i gnojnice.Tu ljepo zaradi stim da mu je postrojenje za proizvodnju plina subvencionirala država.Znači mlijeko i teliči su tako reći nus proizvod na potu do plina,pa taj nus proizvod izvoze pošto poto i eto ti jeftinog mlijeka i jeftine teletine.A kod nas bi živjeli od 25 kravica.Na žalost neće ići.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

PBZ Invest nema brokere nego fond managere a PBZ Brokeri imaju PBZ Investor koji je tragikomičan

ljudi zašto radite sa polu proizvodima kada na marketu ima naprednijih (a povoljnijih) platformi



Nije ni čudo,ćini mi se da če traktoristi ponovno na izlet u Zagreb..
Friščić: Todorić nema novca za otkup pšenice bez obzira na cijenu
Vaš link

porezi, prirezi, takse, dažbine, nameti, desetine, pdv,
Svega kod nas koliko ti srce želi……
naravno da se ne može kad se država uvali u sredinu i nikad joj dosta….

Mene fascinira da vani mogu prodavati pšenicu po 80-90lp i uz to zaraditi a kod nas je proizvodna cijena pšenice 1kn. Stvarno smo pravi, što jest – jest.
[/quote]

ovaj post nije ni u kojem smislu poziv na kupnju ili prodaju dionica.


PBZ Invest nema brokere nego fond managere a PBZ Brokeri imaju PBZ Investor koji je tragikomičan

ljudi zašto radite sa polu proizvodima kada na marketu ima naprednijih (a povoljnijih) platformi


spomeni par pa da vidimo….

ovaj post nije ni u kojem smislu poziv na kupnju ili prodaju dionica.

New Report

Close