Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


radi li nekom korisniku ono sra..e od complete line ??? ja se ne mogu spojiti već sat vremena i maknut neke naloge s kupnje a crobex samo tone i tone [angry]

radi cijelo vrijeme
nazovite ih pa maknite naloge


radi li nekom korisniku ono sra..e od complete line ??? ja se ne mogu spojiti već sat vremena i maknut neke naloge s kupnje a crobex samo tone i tone [angry]

Meni radi.

Dobar ti je avatar.

Nije bolest sve što boli



Izgleda da je već dva tjedna crveno..

niš se neboj imamo još otoke za prodat.sve bu ok.obećal je sanader.
Nije ni čudo,ćini mi se da če traktoristi ponovno na izlet u Zagreb..
Friščić: Todorić nema novca za otkup pšenice bez obzira na cijenu
Vaš link
[/quote]

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.



Izgleda da je već dva tjedna crveno..

Nije ni čudo,ćini mi se da če traktoristi ponovno na izlet u Zagreb..
Friščić: Todorić nema novca za otkup pšenice bez obzira na cijenu
Vaš link
[/quote]

niš se neboj imamo još otoke za prodat.sve bu ok.obećal je sanader.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.


ERNT-nestala kupnja [shocked]

To smo očekivali [wink] tak se malima tjera strah u kosti …
Treba uvijek imati 35 % cash-a, prilika za nisko skupljanje će biti dok nam burzu kreira
par sitnih igrača u dobrovoru s politikom …

dok je svijet padao mi smo pali 3 puta više, dok je tjednima rastao mi smo oštro pali 15 %
sada kada je svijet malo u korekciji i mi bi oštro trebali zaroniti … formula je jednostavna
na ZSE … nadokupljuj dok je ovako jeftino i čuvaj papiriće bar koji mjesec, godinu …
pravi temelji i vrijednosti budu se već s vremenom posložili [cool]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!




Izgleda da je već dva tjedna crveno..

Nije ni čudo,ćini mi se da če traktoristi ponovno na izlet u Zagreb..
Friščić: Todorić nema novca za otkup pšenice bez obzira na cijenu
Vaš link
[/quote]

niš se neboj imamo još otoke za prodat.sve bu ok.obećal je sanader.
[/quote]

jesi siguran da nisu i oni več "obečana zemlja"

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

Meni stvarno nije jasno šta pojedinci rade u ovoj državi koja ništa ne valja pa na svjetu ima toliko država pa izaberite jedni po svojoj volji, jednu u kojoj ćete biti sretni i koja će ispuniti sve vaše snove a ne stalno tu kukate i naričete ovo ne valja, ovo ne valja, pa zar ima igdje na svjetu da je sve idealno, jeste malo bili po svjetu, jeste vidjeli kako ljudi žive u drugim državama, očito se mnogi nisu makli od svoje kuće i sada tu pametuju, cjeli dan sjede kraj komjutera klima radi ništa ne rade i još kukaju ajde malo idite nešto radite a ne kukajte stalno.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Nema burze kao što je naša… U zadnje vrijeme mora biti barem 2% u + ili – [lol]

Govori li vam ovo nešto?

Crobex Ukupni promet Redovni promet Institucionalni promet Prijavljeni promet
1.973,91 -3.06% 9.532.719,20 kn 9.532.719,20 kn 0,00 kn 0,00 kn

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

DiAbLeRo@ govori …. da treba poc na more rashladit se malo….i popit pivicu…. [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Nema burze kao što je naša… U zadnje vrijeme mora biti barem 2% u + ili – [lol]

Nakon xy vremena odem malo trgovati, i normalno, nijedan nalog ne prođe. Ali zato netko stavi 2 minute poslije mene nalog i poklopi ga [lol]

When speculation has done its worst, two and two still make four.


Meni stvarno nije jasno šta pojedinci rade u ovoj državi koja ništa ne valja pa na svjetu ima toliko država pa izaberite jedni po svojoj volji, jednu u kojoj ćete biti sretni i koja će ispuniti sve vaše snove a ne stalno tu kukate i naričete ovo ne valja, ovo ne valja, pa zar ima igdje na svjetu da je sve idealno, jeste malo bili po svjetu, jeste vidjeli kako ljudi žive u drugim državama, očito se mnogi nisu makli od svoje kuće i sada tu pametuju, cjeli dan sjede kraj komjutera klima radi ništa ne rade i još kukaju ajde malo idite nešto radite a ne kukajte stalno.

Govorim samo u svoje ime i ne kukam,ali mi je jako žao što ovako mala ,prekrasna pa i bogata država kao naša nema odgovarajuče vodstvo koje bi znalo iskoristiti sve blagodati ove države i omogučiti svim građanima ljepši život..oni jesu iskoristili te blagodati ali za sebe…živjela sam vani i znam da nije nigdje bajno,ali postojao je rad,red i disciplina.Što kod nas nije slućaj i neće dugo biti.

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

New Report

Close