Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


izgleda da bu danas u modi crvena boja.

Da, kaže Neven Ciganović da je ovo ljeto crveno IN… [embarass]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

Izgleda da je već dva tjedna crveno..

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

nedaju ingraši ispod 50 kn ???? [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Opet smo najgora burza u regiji…

A za ingru kaj ko nezna več je pala preko 40% ak to nije dosta onda najbolje da ide na nulu

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi


Opet smo najgora burza u regiji…

A za ingru kaj ko nezna več je pala preko 40% ak to nije dosta onda najbolje da ide na nulu


e da nam je vlad ovdje ,vec bi postao targete na 15 kn za ingru….mislim da je to bio target…. [cool] atpl je bilo na 200 [lol] [lol] [lol] zaboravio stavit jednu tisucicu ispred…. [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Niko neće prodati ništa a ja čekam li ga čekam.
Na ovoj ULPL su prave cicije.
Gledaju u 20-30 kn. [lol]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

ZSE
CROBEX 1.985,45 -2,50%
CROBIS 86,74 +0,15%
Redovni promet 7.706.907,20
Instituc. promet 0,00
Ukupni promet 7.706.907,20
Sentiment: 7 | 0 | 36
Kaj su godišnji odmori već počeli?

who dares, wins


Izgleda da je već dva tjedna crveno..

Nije ni čudo,ćini mi se da če traktoristi ponovno na izlet u Zagreb..
Friščić: Todorić nema novca za otkup pšenice bez obzira na cijenu
Vaš link

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

radi li nekom korisniku ono sra..e od complete line ??? ja se ne mogu spojiti već sat vremena i maknut neke naloge s kupnje a crobex samo tone i tone [angry]



Opet smo najgora burza u regiji…

A za ingru kaj ko nezna več je pala preko 40% ak to nije dosta onda najbolje da ide na nulu


e da nam je vlad ovdje ,vec bi postao targete na 15 kn za ingru….mislim da je to bio target…. [cool] atpl je bilo na 200 [lol] [lol] [lol] zaboravio stavit jednu tisucicu ispred…. [cool]
[/quote]

Ajme šta je taj sve crtao. I mene je uspio uvjeriti u 5. val pa sam jedno par dana čučao u kešu.
Srećom pa sam se brzo pribrao. [pray]

who dares, wins

ERNT-nestala kupnja [shocked]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


radi li nekom korisniku ono sra..e od complete line ??? ja se ne mogu spojiti već sat vremena i maknut neke naloge s kupnje a crobex samo tone i tone [angry]

nađi neku brokersku kuću gdje se brokeri javljaju na telefon
i riješi stvar u 10 sekundi ….kako to bog zapovijeda
ovako ćeš od srdžbe polomiti tipkovnicu ko i moj šogor na pbz investoru

New Report

Close