Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ma nisam mislio na tebe… i samo konstatiram da mi je muka

rađe reci svom prijatelju dvujiću da prestane širiti paniku nepotrebno


rađe reci svom prijatelju dvujiću da prestane širiti paniku nepotrebno

moj prijatelj koliko i tvoj (ako mislimo na istu osobu). uostalom neka siri, ako dionica vrijedi i ako u nju vjerujes jedan dvujic je nece srusiti

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje


moj prijatelj koliko i tvoj (ako mislimo na istu osobu). uostalom neka siri, ako dionica vrijedi i ako u nju vjerujes jedan dvujic je nece srusiti

Dobro, ali nije normalno da jedna osoba ima 10-15 nickova.


Dobro, ali nije normalno da jedna osoba ima 10-15 nickova.

Mauricijuse moj a jel normalno da ti imas 3882 posta a clan si od 10.10.2006, a ja upola manje a clan vise od godinu dana?

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje


Mauricijuse moj a jel normalno da ti imas 3882 posta a clan si od 10.10.2006, a ja upola manje a clan vise od godinu dana?

Opet moram objašnjavati, puno ima postova na K/P što znači da sam i da dajem info o stanju vrijednosnica, vidim ti ne, zato i je razlika. Također, puno dnevno postam novinskih članaka.

Dakle?

Da li si skontao razliku?

@Nathane47 misliš li na mene? Od mene ti je muka?

inaće kakvi god ulazili sada siguran sam da ti nije muka zato što raste cijena zbog toga – više bi rekao zbog nekih čudnih misli u glavi

pozivam sve špekulante, hoštaplere, mutikaše, mračne tipove, tipove s kapuljačama, neljude, babaroge i ine da kupuju dionice TNSE [smiley2][smiley2][smiley2]

nema mi druge nego se zae..ti

Jel’ me ne’ko tražio?!?….[smiley2][smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

sva sreća da i lavovi kupuju [smiley11]

nema mi druge nego se zae..ti

izgleda da neki u miru i tišini strpljivo skupljaju ELKL… Vjerojatno Protectus


sva sreća da i lavovi kupuju [smiley11]

Lavovi uvijek kupuju…nekad dionice…nekad cash…[smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

mauricije:

Da Nathane, ali moraš znati da postoji razlika između investitora, oni koji ulaze na temelju inside info, špekulacija i onih koji ulaze na temelju fin. izvješća. I za kraj, nije na tebi ni na meni da odlučuje tko će ući u ovu ili bilo koju drugu dionicu.

ma nisam mislio na tebe… i samo konstatiram da mi je muka

To ti je tako bljedoliki, tu nema pomoći. Kad morski psi nanjuše krv …………………………..[smiley1]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

IDeeeeeeees 🙂
VSK[smiley2]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

New Report

Close