Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Nije jeftin druk, dobro sampras kaže.
Teško je, znam, slušam neke kojima je teško, uživo, i mole boga da padne malo jače, pa da prvom prilikom uđu. Šta je tu je.

Nekima je uvijek preskupo. Po meni je i ovo danas prejeftino. Da je Crobex na 2500 bodova bi i dalje bilo jeftino.
Uopće ne žalim te kojima je preskupo. Neka idu na placu i kupe blitvu, salatu, malo trešanja, to im možda neće biti preskupo, iako čisto sumnjam. Na koncu, imali su vremena ući kada je Crobex bio oko 1600 bodova, samo im je i tada bilo preskupo. [wink]

halfte trinken, halfte Šarcu geben


Nije jeftin druk, dobro sampras kaže.
Teško je, znam, slušam neke kojima je teško, uživo, i mole boga da padne malo jače, pa da prvom prilikom uđu. Šta je tu je.

Umjesto ovih njihovih jeftinih drukova bolje bi bilo da malo pažnje posvete matematici pa će viditi šta im se dogodilo.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Zafrkavaju me na Jnaf-u nisam niti vidio da se odblokirao ADPL, evo novih zainteresiranih na kupnji, kolega Bill Gates, jesam ti lijepo jučer napisao da će interesenata biti?

[wink]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


evo čim se ameri malo korigiraju pbz investor odmah šljaka, zamolil bi preporuku za neku gledalicu koja ima bolji server ili brokere koji ne šortaju klijentovim dionicama

zahvalan nezadovoljni korisnik pbz investora

Kolega, mali savjet u svezi investora: kada zašteka, zovite odmah brokere PBZ-investa, identificirajte se: rješavaju problem u sekundi!

Danas sam tako riješio ATPL, da mi ne požderu hrpu naloga na prodaji!

Želim svima ugodan vikend!


no kak dražesno….Brodari mahom v blokadi, sad bi mogli krenuti i bauštelci
samo neznam kam…. [wink]

Da,nakon sto napumpaju i istresu se na brodarima,krece udar na vrlo vjerovatno baustelce u prvom redu toliko prozivani i svima zanimljivi I.. [thumbsup]

imaju brodari jos dosta za odraditi u ovom naletu rasta.

Kolega tigrus nemojte tako govoriti izazvaćete brdo jedinica jer ekipa se iskrcala na 500.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

INGR-a je definitivno ružno pače naše burze, dali će doći do preobrazne i kada to je sada veliko pitanje?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Tako treba, ne treba biti čovjek pohlepan.
Ako se ulazilo prekjučer po 46-48, čemu danas ne uzeti zasluženih 5-10 % na ADPL.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Da dobro mu je netko napisao, pa kaj su ledo samo sladoledi, pa kolko su im slatkači dio prometa i dobiti, a kolko ribe, povrće i ostalo??

Al kaj ćeš, kontrola umova, zato pozdrav i adio…

Koje iživljavanje na građevinarima
dionice koje su najviše pale
se još više ruše
Grozno..

A vjesti Impresivan oporavak građevinskih radova u Hrvatskoj
http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=499733e5-68cf-4c1b-ab73-c6102167194f&CommentID=060ece6c-b55d-4eb7-9908-f01c4ea57c98&readcomment=1#comment

Gadi mi se ova burza [angry]

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Mislim da su Ledu slatkači profitno vrhnje.

A tolko toga još može zamrznut od klope i prodavat….ima tu još za širit dobrano poslovanje.

Prodajem jeftino, kupujem skupo.

New Report

Close