Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jako kilav promet jutros.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Žali bože truda opet svi tuku po ATPL
ako se burza osniva na trgovini jednom dionicom..
Građevinari koji su najviše pali padaju i dalje
j…. ovu burzu …

Impresivan oporavak građevinskih radova u Hrvatskoj
http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=499733e5-68cf-4c1b-ab73-c6102167194f

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

ADPL u blokadi.

Dobro sam jučer najavio, majstorski odigrano.

TILT!!! TILT!!! TILT!!!

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Žali bože truda opet svi tuku po ATPL
ako se burza osniva na trgovini jednom dionicom..
Građevinari koji su najviše pali padaju i dalje
j…. ovu burzu …

Impresivan oporavak građevinskih radova u Hrvatskoj
http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=499733e5-68cf-4c1b-ab73-c6102167194f

promet nikakav, a pola od toga je trgovanje s ATPL. uz to crobex napumpan na +2%… po meni loš znak, neko se želi iskrcat pa pumpa, ali nije raja više naivna [bye]

moji postovi nisu investicijski savjeti niti poziv na kupnju ili prodaju dionica!!

Promet kao na placi/trznici…

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.


Promet kao na placi/trznici…

Hm i mene brine pad volumena trgovine.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

no kak dražesno….Brodari mahom v blokadi, sad bi mogli krenuti i bauštelci
samo neznam kam…. [wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Sve se meni čini da vas ne brine pad oprometa koji uopće nije pao za sat vremena 11 miliona sasvim solidan promet, već vas brine što ste prodali na 1200 i svakim danom vam bježi sve dalje i dalje a vi ste sve nemoćniji i nemoćnioji za istu količinu casha sada možete kupiti duplo manje dionica što je stvarno zastrašujuće kada čovjek malo razmisli.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


Sve se meni čini da vas ne brine pad oprometa koji uopće nije pao za sat vremena 11 miliona sasvim solidan promet, već vas brine što ste prodali na 1200 i svakim danom vam bježi sve dalje i dalje a vi ste sve nemoćniji i nemoćnioji za istu količinu casha sada možete kupiti duplo manje dionica što je stvarno zastrašujuće kada čovjek malo razmisli.

ma ne vjerujem da nista nisi prodavao od tada…. [undecid] bilo je ljepih valova…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Sve se meni čini da vas ne brine pad oprometa koji uopće nije pao za sat vremena 11 miliona sasvim solidan promet, već vas brine što ste prodali na 1200 i svakim danom vam bježi sve dalje i dalje a vi ste sve nemoćniji i nemoćnioji ….

Varaš se ! Ja sam 100% u dionicama i vučem minus iz proteklog razdoblja koji je trenutno oko -7% (bio je -14 u ponedjeljak). Bio sam 100% u HT-u do prošlog mjeseca kada sam 4/6 dionica prodao i kupio ATPL. ULPL, IGH, DLKV, PTKM, INGR i DIOK. Itekako sam zainteresiran da Crobi nastavi rasti jer mi se više ne gleda minus u stupcu "Neto dobit", samo uz ovako slabašan promet teško da je održiv daljnji rast.
Vani su rasli cijeli tjedan tako da je za očekivati lagano crvenilo ili stagnaciju vani, a to za nas znači korak natrag, osim ako se idući tjedan oni koji su spojili praznik sa vikendom ne odluče umanjiti razliku u porastu između našeg i globalnih tržišta i nastave kupovati.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Miću se nalozi sa prodaje ADPL, dok je još uvijek u blokadi, pa zašto pobogu?
Sad je prilika akumulirati zaradu od prekjučer, zašto mičete naloge??
Nije vam dovoljno 15-20 %, koliko bi vi??

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Nije jeftin druk, dobro sampras kaže.
Teško je, znam, slušam neke kojima je teško, uživo, i mole boga da padne malo jače, pa da prvom prilikom uđu. Šta je tu je.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close