Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Auuu, sta radovan ucini…

“Radovan baca daske” [smiley2]

"Wide diversification is only required when investors do not understand what they are doing." - Warren Buffet

Bez panike, molim. Sve je to da bi se za mjesec dana fino zaradilo, kad bude oko 12 tisućica. [smiley2]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.


koja guzva na kupnji TNSA. prvo nista. a sada na 9200 ima vec vise od 100 komada na kupnji

danas bi lako mogla napokon ponovo preko 10 K očito da kuloarske priče o targetu od 12.000 i nisu bez osnove

Hogar vozi Volvo

Naravno da nisu, iako je maloprije netko opalio po kupnji jer je očito i s ovim zadovoljan… (nisam ja, čekam je još)

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.


sasko: ” koja guzva na kupnji TNSA. prvo nista. a sada na 9200 ima vec vise od 100 komada na kupnji ” danas bi lako mogla napokon ponovo preko 10 K očito da kuloarske priče o targetu od 12.000 i nisu bez osnove

Teško preko 10000 zbog blokade, ali sutra da. A target od 12000 Kn imaju skromni
[smiley1]

www.HonorarniPosao.net Biznis s manje stresa i jako dobrom zaradom -----> Domaining, trgovanje web domenama (web adresama) Ozbiljan posao, detalji na web stranici

Opa, veći nalog na kupnji:

Kupnja – TNSA-R-A
21 9.700,00
5 9.666,67
2 9.666,66
2 9.650,00
3 9.602,00

Prodaja – TNSA-R-A
6 9.885,98
3 9.886,98
4 9.886,99
1 9.887,00
19 9.888,00

Ma, milina mi je ovo gledati, TNSA mi uljepša dan! [smiley1]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

Samo bez lažne skromnosti i nekakvih tobože targeta na TNSA, to najviše mrzim.

Ja kod TNSA-R-A nisam skroman, target ne volim objavljivati. Vjerojatno je svakom jasno zašto, posebno za dionice koje su u fokusu. Mogu samo reći da trenutna cijena nije ni blizu mog targeta[smiley1].

www.HonorarniPosao.net Biznis s manje stresa i jako dobrom zaradom -----> Domaining, trgovanje web domenama (web adresama) Ozbiljan posao, detalji na web stranici


Samo bez lažne skromnosti i nekakvih tobože targeta na TNSA, to najviše mrzim.

Ma kakva skromnost?! Idu mi na zivce svi novi TNSA-fanovi koji su se donedavno nasladjivali padom, prozivali je navlakusom a njene protagoniste navlakacima… Zlo mi je kad pomislim tko je sve usao u TNSA-u

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Da Nathane, ali moraš znati da postoji razlika između investitora, oni koji ulaze na temelju inside info, špekulacija i onih koji ulaze na temelju fin. izvješća.

I za kraj, nije na tebi ni na meni da odlučuje tko će ući u ovu ili bilo koju drugu dionicu.


Da Nathane, ali moraš znati da postoji razlika između investitora, oni koji ulaze na temelju inside info, špekulacija i onih koji ulaze na temelju fin. izvješća. I za kraj, nije na tebi ni na meni da odlučuje tko će ući u ovu ili bilo koju drugu dionicu.

ma nisam mislio na tebe… i samo konstatiram da mi je muka

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

New Report

Close