Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

zeleno sve do Tokija .vidjet ćemo ima li to ikakav utjecaj na grobex.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.



Mozda mirovinci ne vjeruju u drzavu vise i ocekuju kolaps sustava na jesen?
Sanse nisu male

Pozdrav idem lec

Vrlo vjerojatno.
Uvijek su korak ispred. Prvi su i počeli rasprodaju povlačenjem novca iz otvorenih fondova dok smo se mi divili "predivnim" izvještajima.
[/quote]
Kolega, mirovinci su prvi povukli lovu iz OIF-ova samo zato da bi je uložili u dionice koje su nakon toga pale 70%. Toliko o njihovom znanju i stručnosti…

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

Castro, 05.06.2009. u 09:39
zeleno sve do Tokija .vidjet ćemo ima li to ikakav utjecaj na grobex.

Crni petak ili zlatan petak?

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

Prinos kako možeš samo tako besramno lagat o brodarima da padaju
još usto drukaš svoje dionice sramota
Evo popis Američkih brodara pa uočite koliko su rasli u tjedan dana dok su naši pali
30%
EXM DRYS DSX ESEA NM EGLE GNK TBSI FRO OSG TK

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Trenutno mirovinci imaju problema s HANFOM koja im neda kupovati ispod određene trzisne kapitalizacije tj. dok su dionice jeftine. Dok dionice dodju do cijene koja omogučuje kupnju mirovincima onda spekulanti pocinju rasprodaju u panici da ce cijena pasti i opet sprecavaju ove da kupe jeftino. To sto su mirovinci kupovali kad je bilo skupo lezi u cinjenici da se tad nije moglo kupiti jeftinije, a njima lova uredno stize svaki mjesec i moraju je u nesto uloziti.
S druge strane sad ih zakonodavac tjera da se usklade s trzisnom kapitalizacijom pa ce morati rasprodati jeftino da nebi krsili zakon. Mogu mirovinci i podici cjenu dionica do trzisne kapitalizacije ali onda se desi "Krdo" i opet su s onu stranu zakona.

Zakon o trzisnoj kapitalizaciji je cisti promasaj i glupost jer ima fiksne cifre umjesto postotaka pa si za recimo dionicu HT-a sami izracunajte kolika bi morala biti cijena dionice da padne ispod trzisne kapitalizacije. Bojim se da bi u takvom scenariju trebalo promjeniti i zakon o zdravstvu.

Nije bolest sve što boli

Taj zakon kao i večina u Hrvatskoj u biti potpomažu da se dešava
to što se dešava i dok glume da sa time štite nekoga
štite u biti kriminalce i omogučuju im da nas šišaju ko ovce..
Nisu oni to slučajno smislili sve je to unaprjed detaljno jako dobro
isplanirano Crobex tobože raste a mi padamo
Zanimljivo da u porfelju imam 20% manje nego prije tjedan dana
a nalazim se na na istom Crobexu ko prije tjedan dana..

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Jako nesiguran start. Slabi prometi na malo dionica. Ne zna se koji će biti trend. Vidi se nesigurnost.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

THNK-R-A pred blokadom, grade robne terminale u kini, sad ce i brodari kad to cuju

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

ZSE EQUITY PREVIEW
Zagrebačka burza: Brodari u samo dva dana izgubili petinu vrijednosti

http://www.seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-brodari-u-samo-dva-dana-izgubili-petinu-vrijednosti,47316.html

Brodari i građevinari trenutno najbolji ubod na ZSE
normalno ima i drugih .
Da nezaboravim LKRI pala preko 40% odličan ubod
ima još Tisak VIRO itd…

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

@ DATA
Evo rastu brodari, vidjeti će se na kraju dana koliko [thumbsup]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

Preslab mi je to rast nakon 2 dana popopa, odoh ja u grad. Ak ne bude + 8 dok se vratim, napuštam ovu burzu.

New Report

Close