Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mozda mirovinci ne vjeruju u drzavu vise i ocekuju kolaps sustava na jesen?
Sanse nisu male

Pozdrav idem lec

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Zanimljivo je kako se mi mali ponašamo i ne gledamo velike šta rade,nego mi baš obrnuto.
Jer nitko ne primječuje da nas veliki nemilosrdno časte sa velikim brojem dionica,te kada se nakupi kupnje,udri.
Posebno se to može vidjeti na INGR i IGH,tu se naveliko istresaju.
Je istina je da su te dionice kupovali na mnogo višim razinama,ali zašo se sada istovaraju.
Samo napominjem da moramo paziti da nas ti veliki ne nasamare opet,kao već mnogo puta prije.

Istina, a i napisao sam već da je netko jaako žedan casha te zanimljivost čim se potpiše neki veći poslovni ugovor biva potop na gurzi. Dal ulažemo u fundamente ili nečiju financijsku konstrukciju ?

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!


Mozda mirovinci ne vjeruju u drzavu vise i ocekuju kolaps sustava na jesen?
Sanse nisu male

Pozdrav idem lec

Misliš onaj istovar u ponedeljak sa 500 igh i 20 000 ingre… nije valjda takva paranoja…..
malo po malo i mirovinci će postat trejderi…..


Mozda mirovinci ne vjeruju u drzavu vise i ocekuju kolaps sustava na jesen?
Sanse nisu male

Pozdrav idem lec

Ma sad pretjeruješ, prodaju samo par dionica, građevinare i Ledo nešto AZ koliko sam vidio.
Ostale kupuju naveliko.

Jučer sam bio sa čovjekom iz HNB-a, kaže da je sada situacija zadovoljavajuća poslije ovog zaduživanja vani.

Puno bolje nego prije par mjeseci, kad smo zadnji puta bili na kavi.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Mozda mirovinci ne vjeruju u drzavu vise i ocekuju kolaps sustava na jesen?
Sanse nisu male

Pozdrav idem lec


…ako dođe do kolapsa neće im ni kune vrijediti puno… [lol]

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


Ma sad pretjeruješ, prodaju samo par dionica, građevinare i Ledo nešto AZ koliko sam vidio.
Ostale kupuju naveliko.

Jučer sam bio sa čovjekom iz HNB-a, kaže da je sada situacija zadovoljavajuća poslije ovog zaduživanja vani.

Puno bolje nego prije par mjeseci, kad smo zadnji puta bili na kavi.

Što mu uopće odgovaraš, pa Stojić je prodao i sada od drukanja ne spava. Uostalom, nikada ne slušati ljude s foruma o makroekonomiji te raznoraznim gospodarskim kretanjima u Hrvata, jer tamo i sjede najveće "neznalice", kao i one s TA koje su otvorile blog kako bi neistinu prikazivali javnosti, tzv. OBMANA. Postoji glava za razmišljanje, raznorazni alati i to je dovoljnog, te obavezno ranojutarnji futuresi kako bi znali kamo taj dan [lol]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Mozda mirovinci ne vjeruju u drzavu vise i ocekuju kolaps sustava na jesen?
Sanse nisu male

Pozdrav idem lec

Vrlo vjerojatno.
Uvijek su korak ispred. Prvi su i počeli rasprodaju povlačenjem novca iz otvorenih fondova dok smo se mi divili “predivnim” izvještajima.


Mozda mirovinci ne vjeruju u drzavu vise i ocekuju kolaps sustava na jesen?
Sanse nisu male

Pozdrav idem lec


Pomognite mi.Nova sam.
Di vi svi vidite da mirovinci trguju dionicama??
Ja samo vidim da se institucionalni promet u zadnja tri dana koji je ukupno neš manji od 100 miljona kuna poklapa sa kupovinama raznog smeća poput RHMF-O-103A.Ne vidim ništa drugo.
Hvala na odgovoru.

HTTP://PERPETUALADOLESCENTFUNK.BLOGSPOT.COM/



Mozda mirovinci ne vjeruju u drzavu vise i ocekuju kolaps sustava na jesen?
Sanse nisu male

Pozdrav idem lec

Ma sad pretjeruješ, prodaju samo par dionica, građevinare i Ledo nešto AZ koliko sam vidio.
Ostale kupuju naveliko.

Jučer sam bio sa čovjekom iz HNB-a, kaže da je sada situacija zadovoljavajuća poslije ovog zaduživanja vani.

Puno bolje nego prije par mjeseci, kad smo zadnji puta bili na kavi.
[/quote]

Hehe on je bio na kavi s čovijekom iz Hnb koji mu je rekao da je stanje bolje.

A da nisi bio s nekim iz vrhuške vlasti koji ti je rekao da je stanje bolje????

Pa naravno da je bolje, al kompa treba vraćati te kredite to ti je jasno, zar ne?

Dobili smo ih pod nepovoljnijim uvijetima nego prije, i to kad nam je voda do grla.

To ti je ko na igrici, na zadnjem si nivou, potrošiš zadnji život i još se moraš boriti protiv glavnog frajera i njegove vojske zombija.
Tak smo i mi potrošili zadnju kartu i sad bi se trebali izvući svojim snagama, neće ići to tako junačino moja plava.
Al to i ti znaš, i svejedno tu trkeljaš i obmanjuješ, s kojim ciljem, pa to znamo [thumbsup] [lol]



Zanimljivo je kako se mi mali ponašamo i ne gledamo velike šta rade,nego mi baš obrnuto.
Jer nitko ne primječuje da nas veliki nemilosrdno časte sa velikim brojem dionica,te kada se nakupi kupnje,udri.
Posebno se to može vidjeti na INGR i IGH,tu se naveliko istresaju.
Je istina je da su te dionice kupovali na mnogo višim razinama,ali zašo se sada istovaraju.
Samo napominjem da moramo paziti da nas ti veliki ne nasamare opet,kao već mnogo puta prije.

Baš sam večeras išao vidjeti tko je prodavao INGR i IGH u ponedjeljak i ostao neiznenađen. [smiley]
[/quote]

slk daj molim te podjeli informaciju.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

Ovo se pokazalo dobro u vrijeme panike kao u zadnja 3 dana, pa ak bu pomoglo :

Moj portfelj drži puno malih i neuglednih dionica (cca 60 %) koje sam na vrijeme skupljao,
a koje u ovakvim turbulentnim danima miruju ili su čak u plusu (pr.: ACI, RIVP, BLSC, RIBA, VERN, HT..) One su dogoročne i za njih ne brinem, dnevno brinem, biram i rotiram samo one koje čine Crobex …

Na vrijeme sam se iskrcao iz brodara, a i vani još uvijek padaju …

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!



Mozda mirovinci ne vjeruju u drzavu vise i ocekuju kolaps sustava na jesen?
Sanse nisu male

Pozdrav idem lec

Vrlo vjerojatno.
Uvijek su korak ispred. Prvi su i počeli rasprodaju povlačenjem novca iz otvorenih fondova dok smo se mi divili "predivnim" izvještajima.
[/quote]

Jao kolega vi ste skroz u zabludi, pa zar ne svaćateda mirovinci kupuju na vrhuncu a
prodaju na dnu…..sve je tako jednostavno, uostalom njihovi prinosi vam ovu činjenicu
potvrđuju…..

New Report

Close