Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Još nešto za sve one koji kukaju kako su opljačkani: ako vas je netko prisilio na transakciju ili vam provalio u brokerski račun onda se obratite Hanfi, MUP-u, možete i tu napisati..

A svi drugi koji su sami svojevoljno i bez prisile stavili naloge se mogu pokriti ušima.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Jedino ZSE ne prati svjetske trendove, vani sve neumorno raste i oporavlja se.

Zar ste već zaboravili rast crobexa od gotovo 7% u jednom danu kad su svjetske burze rasle 1%?
Ajde neka, ima još vremena, shvatit ćete kakvi luđaci trguju na ovoj burzi i kome se morate prilagoditi!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

obavjestavam naciju da sam opet 100% u dionicama.

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.

Kakva pljačka, ono što mene smeta je ekstremnost. Ili 10% + ili -. Kakvo dugoročno držanje dionica ovdje ima smisla? Vidim da ste većina danas prodavali i kupovali 10ak puta

Hell is Empty and all the Devils are Here

Tko je prodo i kupio 10puta taj je u minusu. Neka te ne brine.

idući tjedan će bit bolje...


Kakva pljačka, ono što mene smeta je ekstremnost. Ili 10% + ili -. Kakvo dugoročno držanje dionica ovdje ima smisla? Vidim da ste većina danas prodavali i kupovali 10ak puta

Kad je bilo mirno razdoblje kukalo se kako je dosadno 🙂

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Kakva pljačka, ono što mene smeta je ekstremnost. Ili 10% + ili -. Kakvo dugoročno držanje dionica ovdje ima smisla? Vidim da ste većina danas prodavali i kupovali 10ak puta

Ima ako si kupovao na razinama 1500 i niže [wink]

Nego reci budd, si u dionicama ili kešu? Uvijek kad uletiš bude pad…

When speculation has done its worst, two and two still make four.

CLOSING BELL ZSE
Zagrebačka burza: CROBEX zaronio 4,2%, na granicu 2.000
Autor/izvor: SEEbiz
ZAGREB – Uz solidnu likvidnost od 87,58 milijuna kuna redovnog prometa dionicama na Zagrebačkoj burzi Crobex je u četvrtak izgubio na vrijednosti 4,20 posto, spustivši se na 2.006,82 boda.

http://www.seebiz.eu/hr/analize/zagrebacka-burza-crobex-zaronio-4%2c2%25%2c-na-granicu-2.000,47295.html


Još nešto za sve one koji kukaju kako su opljačkani: ako vas je netko prisilio na transakciju ili vam provalio u brokerski račun onda se obratite Hanfi, MUP-u, možete i tu napisati..

A svi drugi koji su sami svojevoljno i bez prisile stavili naloge se mogu pokriti ušima.

Evo i ja sam jedan od mnogih koji misli da je ovo sve dirigirano i da je to svojevrsna sramota za našu burzu, rijetke su takve burze u svijetu i takvi market makeri koji ovakva sranja dopuštaju…ovo se moglo uravnotežiti i u rastu i u padu, ali takav smo valjda narod, povodljivi u svemu…

BTW s druge strane sam kupio danas JDPL po 184 kn. Ne znam zašto, ali čak me je i pomalo sram koliko sam je jeftino kupio obzirom koliko su je ljudi donedavno plaćali…jel to sada fer?
Mislim, meni je super, ali opet nije fer…koliko god burza bila kocka, ne smije se dopustiti ovoliko špekulacije na tako uređenom tržištu, divlji zapad i alabanska mafija su mila majka za nas…



Kakva pljačka, ono što mene smeta je ekstremnost. Ili 10% + ili -. Kakvo dugoročno držanje dionica ovdje ima smisla? Vidim da ste većina danas prodavali i kupovali 10ak puta

Ima ako si kupovao na razinama 1500 i niže [wink]

Nego reci budd, si u dionicama ili kešu? Uvijek kad uletiš bude pad…
[/quote]

Nema ti Budd veze s tim. To sam se ja malo zaletel
[wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!


Nema ti Budd veze s tim. To sam se ja malo zaletel
[wink]

[lol] [lol] [lol]

A bez brige, vjerujem da ćeš i ti nakratko okusit zeleno u narednih mjesec dana [thumbsup]

When speculation has done its worst, two and two still make four.

Ameri su za sada u finom plusiću:

http://money.cnn.com/data/markets/

halfte trinken, halfte Šarcu geben

New Report

Close