Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

zna li netko neki razlog zašto VART ovako pada?

Na SLRS neko već par dana skuplja, moglo bi bit zanimljivo..[smiley2]


zna li netko neki razlog zašto VART ovako pada?

nije tako strašno


Nadam se da će se nastaviti u ovom tonu s obzirom da su trenutno (u 10:46 po našem vremenu) 3 evropska indeksa u minusu (Madrid General, Stockholm General i Swiss Market) [smiley10].

http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe

minusi zanemarivi

All sharp price movements whether up or down are the result of one or more professionals manipulating the share price. www.MacKorisnik.com

tony:

zna li netko neki razlog zašto VART ovako pada?

nije tako strašno

ni ja ne mislim da je išta strašno, iako je pad oko 6% na 1248 kom.
Dokupljivao sam uspješno na današnjem dnu, pa ako nema nekog posebnog razloga zašto ovakav pad, onda bih još dokupljivao?


mauricije: ” tony: ” zna li netko neki razlog zašto VART ovako pada? ” nije tako strašno ” ni ja ne mislim da je išta strašno, iako je pad oko 6% na 1248 kom. Dokupljivao sam uspješno na današnjem dnu, pa ako nema nekog posebnog razloga zašto ovakav pad, onda bih još dokupljivao?

… i meni se čini da se polako vraća?
[smiley10][smiley11]

Ajde , ajde , što prije prodalo Mmtz – to prije mi otišlo na “nekst levl”, he,he
Danas se iskrcalo 18 kom od čovjek koja ne prepoznavalo potencijal.

[b]Ima li tko ovaki Kawasaki?[/b]


Nadam se da će se nastaviti u ovom tonu s obzirom da su trenutno (u 10:46 po našem vremenu) 3 evropska indeksa u minusu (Madrid General, Stockholm General i Swiss Market) [smiley10].

Danas je na mnogim trzistima pogotovo u Svicarskoj Ex-dividenda dan, pa je to najvjerojatnije razlog za blagi minus.

Postoji 1000 mogucnosti kako novac potrositi, ali samo dvije, kako novac zaraditi: Ili moramo raditi za novac ili novac radi za nas.

hdel zadnja 895,00
ide se prema 900,00

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

Budimo realni.
Promet u ova dva dana koma.
Mrtvilo u zraku.
Ajde fondovi, puni ste para, napadnite.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Budimo realni.
Promet u ova dva dana koma.
Mrtvilo u zraku.
Ajde fondovi, puni ste para, napadnite.

Uzeo si mi riječi iz usta… Kada vidim na koje su se razine spustile neke dionice na račun drhtavih ručica dođe mi ugasiti računalo i vratiti se za mjesec dana natrag[smiley7]

AZ mirovinski fond? Hvala, ne! Radije mi dajte sifilis!


Budimo realni. Promet u ova dva dana koma. Mrtvilo u zraku. Ajde fondovi, puni ste para, napadnite.

Idealno. MACD na Crobexu je došao do vrha i sada smo u fazi hlađenja. Mali prometi pokazuju da ništa od skore korekcije. Hlađenje će se odraditi na malim prometima i nakon toga će opet postojati temelji za novi rast. Procjenjujem da se Crobex i ovom hlađenju neće značajnije korigirati.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

New Report

Close