Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Imam neki feeling da sutra nastavljamo roniti

ja sam mislio zamijeniti dio HT-a (216) za adris (250) i atlantsku (1100), ali sam odustao s obzirom da još uvijek ima povremeno velikih iskrcavanja po bidu

ne kažem da sam u pravu, samo sam oprezan

I ja imam takav osjecaj (nazalost). Kao da se sada pokusava malo ulijepsat pred kraj pa sutra opet… Nadam se da smo oboje u krivu.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

I opet prema dolje, opet smo preko 4 % u minusu.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]



Netko se opet malo poigrao sa plašljivcima…

Uspješno!
[/quote]

Možda se i sa vama poigra idućih dana …

Za kraj ide iskrcavanje, naravno. Jer, očito mnogi nebi spavali da ostanu u dionicama. Ccc, što je ovih prošlih 12 mjeseci napravilo ljudima!?

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)


JE STE LI KONAČNO SHVATILI DA VAS DOSLOVNO PLJAČKAJU!!!


O čemu ti pričas sinko moj pa nikada se bolje u životu nisam osjećao još jedno pola godine ovako i mislim da što se mene tiče osiguran do kraja života.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

-4,20 %.
To be continued..

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]



JE STE LI KONAČNO SHVATILI DA VAS DOSLOVNO PLJAČKAJU!!!


O čemu ti pričas sinko moj pa nikada se bolje u životu nisam osjećao još jedno pola godine ovako i mislim da što se mene tiče osiguran do kraja života.
[/quote]
[lol] [thumbsup]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Prošao drugi krug izbora,i evo ti ga na…odmah burza dolje…sad opet čekaj nove izbore da se nešto zaradi na našoj "plitkoj burzi" s kojom sa par stotina milončića možeš manipulirati kako hoćeš..

SAMO SU ČEKALI OVIH DANA DA AMERIKA ZACRVENI PA DA SILUJU PAD.


Hvala ljepa, ponovno 100% u dionica, na nekima već sada imam i do 10%, ali ponovno vam im vratim bar sa 80%.

Hvala

moram priznati i ja sam sada usao do grla i vise nema natrag,mislim da je sada prilika koja se nesmije ispustiti jer mozda sredinom srpnja bude i nize ali sada sljedi oporavak vec sutra jer oni sto ce jos sutra prodati hrliti ce nazad kada se okrene oper up..a mora!

Gledalice cijeli dan štekaju, baloni pucaju, netko je jaako žedan CASH-a [wink] [wink]
Nalog je očito izdan i vraćamo se ispod 2000 bez obzira na svjetski trend, no treba to iskoristiti [shocked]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!



Hvala ljepa, ponovno 100% u dionica, na nekima već sada imam i do 10%, ali ponovno vam im vratim bar sa 80%.

Hvala

moram priznati i ja sam sada usao do grla i vise nema natrag,mislim da je sada prilika koja se nesmije ispustiti jer mozda sredinom srpnja bude i nize ali sada sljedi oporavak vec sutra jer oni sto ce jos sutra prodati hrliti ce nazad kada se okrene oper up..a mora!
[/quote]

mora?

Prodajem jeftino, kupujem skupo.

New Report

Close