Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dugo su cvilili po svim medijima da su cijene postale preskupe, no još par dana
pa počinje cvilenje kako su cijene prejeftine…… tako po zna koji puta vrti se
stado ovčica u krug…….
haha mi smo čudo od ovčica…….

Bit će masla opet za par dana, hvala paničarima! Još malo pa će ovi koji su prodavali u zadnjih dva sata lupati po kupnji.

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)




Jurčić: Stanje u RH nije posljedica svjetske krize <<<<<<< Bože dragi što je ovaj pametan.

nije problem što je on pametan, nego što mnogi pametni mudro šute, a mnogi lažu…
[/quote]

Hehe pa di ti vi živite ljudi dragi?

Jel smo/ste htjeli kapitalizam, pa bio on i divlji, socijalizam dolje jel tako?

Kak je Škegro jednom onak zamagljeno rekao, hoćeš moj savjet, moje znanje, platite drago društvo, više nema besplatnih stvari, stanova,kredita i slično.

Znanje se plaća, a samo dobrom voljom se poklanja….

[/quote]
45 min razgovora sa investicionim savjetnikom 500kn. A sam savjetnik ne zna gdje živi.
Bolje je pratiti forum za džabalesku. [lol]

who dares, wins

… htio sam kazati da pad od cca -4.2% na 63.000.000 kn. nije nikako dobar ili, ovaj … [undecid]


Očekujem uskoro teorije zavjere, da ćujemo.
Kako je moguće da index u par minuta padne sa 1,7 na 4,7??

Ima li netko ideju?


Netko se opet malo poigrao sa plašljivcima…

[emo_cool]


Bit će masla opet za par dana, hvala paničarima! Još malo pa će ovi koji su prodavali u zadnjih dva sata lupati po kupnji.

A kada i tebe poklopi idućih dana, hoćeš li i dalje tako pisati ili ostaješ unutra bez obzira na bilo što!?

Srbi bi rekli "Ovo je smešno"


Netko se opet malo poigrao sa plašljivcima…

Uspješno!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)



Očekujem uskoro teorije zavjere, da ćujemo.
Kako je moguće da index u par minuta padne sa 1,7 na 4,7??

Ima li netko ideju?


Netko se opet malo poigrao sa plašljivcima…
[/quote]

PA tako nekako, možemo ovo protumačiti kao svojevrsno ( ponovno ) čistilište.
Nakon onoga iz 2008. treba i sada malo počistiti, taman pred market makere.

Market makeri…

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


A kada i tebe poklopi idućih dana, hoćeš li i dalje tako pisati ili ostaješ unutra bez obzira na bilo što!?

Poklopilo me danas, opet kažem, hvala!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)


uh kakav brutalni iskrcaj u par minuta iz svih topova.

da da netko se ruzno izasrao po bidu.
sve smrdi u 3pm

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd

Za ovakvu brutalnost jednostavno nemoraš ni tražiti logiku. Određeni krug ljudi (ako ih tako možemo nazvati) je isplanirao scenarij po kojem će pokresti novce ulagaća. Vidite da i posloni medij također pumpaju dobre vijesti kad Crobex raste, a kad pada odmah se nađe nekakva vijest o povećanju kamata ili ko zna šta.
Evo u nastavku izjava jednog čovjeka koji je skužio u čemu se radi:

IDEMO RADIT !!!

New Report

Close