Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ZSE INTRADAY UPDATE
Zagrebačka burza: CROBEX pada treći uzastopni dan
Autor/izvor: SEEbiz
ZAGREB – Uz solidnu likvidnost od 33,79 milijuna kuna redovnog prometa dionicama na Zagrebačkoj burzi Crobex je u četvrtak do trenutka pisanja ovog teksta izgubio na vrijednosti 2,37 posto, spustivši se na 2.045,22 boda.
Do trenutka pisanja ovog teksta dvije se dionice u sastavu Crobexa nalaze u pozitivnom teritoriju, dok se dvadeset i pet dionica u sastavu Crobexa nalaze u negativnom teritoriju.

http://www.seebiz.eu/hr/analize/zagrebacka-burza-crobex-pada-treci-uzastopni-dan,47253.html

http://www.seebiz.eu/hr/burze/udruzivanjem-fime-i-intercapitala-nastaje-najveci-hrvatski-broker,47263.html


Bez obzira na rast burze i dionica zadnjih 3 mj mislim da ovaj suludi pad u roku 2 dana je odraz dogovora drukera da sruse i kupu jeftinije jer ne mislim da je 6 mj ljetna fjaka i neznam vec sta. Ovo je prljava igra velikih a ja kao mali pijun necu nasjesti panici pa prodavati danas po 20-30 posto nizoj cijeni vec mislim da drugi tj ce biti up a u krajnjoj liniji nece sve doci na nulu. Prodati i izgubiti danas 30 posto novca a u poned, utorak ako ju pocmu dizati mislim da je veci promasaj nego pustiti da se ovo ludilo smiri.

isto kolega i ja razmisljam…nedam ULPL ispod 1200 kn i thnk ispod 3300

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Jurčić: Stanje u RH nije posljedica svjetske krize <<<<<<< Bože dragi što je ovaj pametan.


Bez obzira na rast burze i dionica zadnjih 3 mj mislim da ovaj suludi pad u roku 2 dana je odraz dogovora drukera da sruse i kupu jeftinije jer ne mislim da je 6 mj ljetna fjaka i neznam vec sta. Ovo je prljava igra velikih a ja kao mali pijun necu nasjesti panici pa prodavati danas po 20-30 posto nizoj cijeni vec mislim da drugi tj ce biti up a u krajnjoj liniji nece sve doci na nulu. Prodati i izgubiti danas 30 posto novca a u poned, utorak ako ju pocmu dizati mislim da je veci promasaj nego pustiti da se ovo ludilo smiri.

ne bih rekao da drukeri sad ruše, nego ako analiziraš situaciju: rasli smo bez realnih temelja, zato što se skupilo dovoljno kapitala na kupnji, a o tome kako je uopće rast krenuo nebih špekulirao, pametnome dovoljno. Drugi put prije nego kupujete raspitajte se o stvarnom stanju privrede. Ovo nije moglo drugačije završiti nego (krvavo) crveno.

Nešto si mislim da je za ovako veliki pad krivo ne postojanje skrivenih naloga.
Prije je ipak malo lakše bilo prikriti stvarne namjere.

who dares, wins

kolege ne treba bit bahat, uzeti 30-40% da ne bi bilo opet suza i cekati novi krug

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]

Meni se čini kako se cijeđenju bliži kraj [smiley]

Prodajem jeftino, kupujem skupo.


Jurčić: Stanje u RH nije posljedica svjetske krize <<<<<<< Bože dragi što je ovaj pametan.

nije problem što je on pametan, nego što mnogi pametni mudro šute, a mnogi lažu…

www.knjigara.com

Ovi brodari… ovo jako gadno izgleda.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Počeo je novi val, tsunami, držte gaće!

I onda to nije organizirano u par minuta ode Crobex na – 4,35%

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Šta sam propustio.
Odem na pauzu, a vi srušite Crobex sa -1,7 na -3,8% u 15 min???!!!

ATPL na -18%, ULPL -19%, ajmeeeeeeeee.
Ko da sam znao da će nestati kupnja prilikom okretanja trenda.
Nitko nije stajao na bidu kad smo išli gore, svi su udarali po asku. Greška !!!

GOVERNER, SAMPRAS, DIZEL = SLOBODAN MILOŠEVIĆ !!! Opljačkali, izvarali....

New Report

Close