Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Jeli se ovaj na DLKV sa 1000 koamda pomice? Cini mi se da sam ga prije vidio nize,ali ne pratim stalno…prati netko?

Pratim ja. Stoji na 420 već 20tak minuta i ne mrda zasada

edit: evo ga , upravo pobjego!
[/quote]
…al ga pratite…nije pobjego,već je pojeden… [proud]
[/quote]
[thumbsup] Pojeli ga u komadu skoro da….

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

Malo dobrih vijesti: Vanjski dug u veljači smanjen na 39,2 milijarde eura
Autor/izvor: RBA analize
ZAGREB – Nakon rasta u siječnju vanjski dug Republike Hrvatske (obuhvaća dug banaka, ostalih sektora, inozemna izravna ulaganja, dug države i središnje banke) na kraju veljače zabilježio je smanjenje te iznosi 39,2 milijarde eura

http://www.seebiz.eu/hr/makroekonomija/hrvatska/malo-dobrih-vijesti-vanjski-dug-u-veljaci-smanjen-na-39%2c2-milijarde-eura,47235.html


na vdkt i lkri se najviše vidi umjetan rast koji je bio prisutan par zadnjih tjedana !!

Raslo je na dnevnim prometima preko 100 mil kn, a pada sa 5 puta manjim.

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Crobex je pao niti 10% a večina dionica preko 20-30 %

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi


Crobex je pao niti 10% a večina dionica preko 20-30 %

To je blesavo kod ove burze…pada s par dionica kad se sjeti

Prodajem jeftino, kupujem skupo.

Samo se pravi panikaod strane špekulanata da istresu drhtave ručice a onda do kraja dana rast…

Eto, izgleda, "finila je i ova"….

Čoban tjera ovčice, lakoj lane diridiridane, laaagaaaanooooo!
Vi koji ste danas prodavali, niste za burzu. Ajde ča sa burze.

Dionice izlaze iz blokada i naastavljaju pad.
BLJE -13%
VDKT -12%
JDPL -13%

GOVERNER, SAMPRAS, DIZEL = SLOBODAN MILOŠEVIĆ !!! Opljačkali, izvarali....

Mene samo jedna stvar zanima: koja je razina pada dogovorena ?
Do 2000 ili može i niže?

who dares, wins


Čoban tjera ovčice, lakoj lane diridiridane, laaagaaaanooooo!
Vi koji ste danas prodavali, niste za burzu. Ajde ča sa burze.

Kolega, nisu forumaši prodavali i napravili ovakav pičvajz, nego fondovi. Kada se "zadovolje" vratićemo se u normalu. Neće to dugo trajati……

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

oni koji prodaju na ovakav nacin neka se zaposle, uplacuju mirovinsko i neka imaju zdravstveno, a burzu neka prepuste odvaznijima.
fondovi dobro znaju da ce cijene opet ici gore i zato su malo stali s kupnjom kako bi natjerali nesigurne da panicno prodaju.
jucer oko podne su ih malo testirali i vidjeli da su spremni ici dolje sa cijenom. i sta su danas napravili, sljedece. nisu nista kupovali prvih 15 min., a zatim bacili prodaju u minus koju su svi panicari odmah popratili.
do kraja dana smo na nuli, ako ne i u blagum plusu, pogotovo kada Trichet obavi konferenciju za novinare u 14 30 h.

New Report

Close