Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kad se smanje inflatorni pritisci

…Japan zavrsio “u crvenom”…EU otvorila proljetno “zeleno”…

[url]http://melaman2.com/cartoons/singles/mp3/mumbly.mp3[/url]

Jedna dobra rečenica od g. Lynch-a:

“Odabir obećavajućeg društva samo je prvi korak. Drugi korak je istražiti poslovanje takvih društava.” Lynch inzistira da nikada se ne smije investirati u dionicu bez proučavanja financijskih izvještaja ili procjene njegove vrijednosti, bez ibzira koliko god se proizvodi činili odličnima.

Tu i leži zec zašto tržište raste.

Čuj, ovo je dobra firma i sigurno neće propasti, obavezno kupi – kaže građanin građaninu.

Nitko ne komentira članak u jučerašnjem biznisu da je pitanje da li će IPO HT-a ići uopće ove godine??? Tržište je visoko ali mnogo love u fondovima, približavanje EU i sad odgoda IPO-a govori u prilog tome da tržište može u samo jednom smjeru a to je up. Dok se ove stvari promijene onda možemo razmišljati o padu. A do tada uživajmo u rastu uz naravno male stagnacije i sitne korekcijice što je normalno u svijetu dionica.

Kupnja – TNSA-R-A
20 8.703,00
5 8.702,00
4 8.701,10
2 8.700,11
3 8.700,00

Prodaja – TNSA-R-A
2 8.800,00
4 8.850,00
2 8.874,99
9 8.875,00
7 8.880,00

lijepo poskidano jutros sve do 8.800 kuna.


Nitko ne komentira članak u jučerašnjem biznisu da je pitanje da li će IPO HT-a ići uopće ove godine??? Tržište je visoko ali mnogo love u fondovima, približavanje EU i sad odgoda IPO-a govori u prilog tome da tržište može u samo jednom smjeru a to je up. Dok se ove stvari promijene onda možemo razmišljati o padu. A do tada uživajmo u rastu uz naravno male stagnacije i sitne korekcijice što je normalno u svijetu dionica.

Tenkista ja ti mislim da ti to nije u pitanju kao što nije u pitanju ni da će sutra sunce izaći ipak je to Sanaderu ulaznica za dobivanje izbora

SAM PROTIV SVIH

Rastura se po Ingri , UH[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Dobronamjeran savjet onome tko je prodao Đuru po 225 kn: Molim te ostavi se burze, kupi mami novu kecelju, tati rukavice, ženi maramu, djeci sladoled. Tako ćeš sačuvati svoj novac i podijeliti sitne radosti sa svojom obitelji. A ako već želiš živjeti “nepošteno” daj novac u fond. Pozdrav i bez zamjere.
P.S. jedino ako Fima nije prodala jednu dionicu da si smanji ulaz.

u ovakvoj situaciji kada izgleda da se ELKA neće mrdnuti još ne znam koliko netko uzme 200 komada od onoga tamo strašljivca?

hm… ako ima netko tko je sagriješio neka se javi

nema mi druge nego se zae..ti


Rastura se po Ingri , UH[smiley2]

Iz burze je došla obavijest da je danas dozvoljeno trgovanje INGROM bez ograničenja!Inaće bi već bili u blokadi.
To iz razloga jer Uprava nema vremena pisati očitovanja svaki drugi dan.
[smiley1][smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Nadam se da će se nastaviti u ovom tonu s obzirom da su trenutno (u 10:46 po našem vremenu) 3 evropska indeksa u minusu (Madrid General, Stockholm General i Swiss Market) [smiley10].

"Ako ne znate kuda idete, svi vas putevi tamo vode" - kineska

prodaja na THNK jos uvijek cvrsta na 8,7k… nema onih sitnih uleta.. ;)))) trenutno… kupnja ne skida nista.. cekacica…

Tekst posta ce se prikazati nakon odobrenja moderatora. Hvala na razumijevanju.

New Report

Close