Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Još kad ovih par ode u blokadu ima jedna dobra vijest.
A ona je slijedeća:

Možemo fino otići prošetati van na svjež zrak, slobodni smo ca. 1 i pol sat.


Izgleda da nisi pročitao moju repliku na tvoj jučerašnji post….

Alabama | privatna poruka | profil
korisnik od: 21.03.2007.
[Korisnik je online] [Korisnik s iskustvom] [Popularan korisnik unutar zajednice] [Korisnik spada u skupinu 20% najbolje ocjenjenih aktivnih članova foruma po ocjenama drugih korisnika.]
ocjena poruke
1%
zajednica

moderatori
plavi

Dobro pa kaj radite?
Od muke ne znam bi li čekao na bidu ili lupio po asku?

Ni jedno, ni drugo……ono treće……lupaj po bidu, kad već nisi do sada.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Slažem se da veliki nisu ništa krivi nego mali što danas lupaju po sistemu daj što daš. Nisam nikad bio među njima, pričekat ću do jeseni, isplati se za 50 %. Inače dok rastemo. nemojte više nikad reći da prebrzo. Jer brzo je ovo danas. neću se čuditi poslije rastu indexa po 20 % na dan. A tko hoće nek se čudi.
Nikad u životu nisam prodao dionicu sa minusom što znači da me nitko dosad nije ošišao. Ošišaju te tek dok prodaš jeftinije nego što kupiš! [thumbsup]

A di su market-makeri? Ili se možda ovako regulira tržište?

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


ne kužim na koju je foru grobi u plusu, pa sve žive dionice su u minusu!

Fora sa prosjecnim i zadnjim cijenama. Zivo sranje, ali hebat ga…

Eto sve zakucano, sada pomalo korak po korak gore do plusa vjerojatno….

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.


Darvinizam na djelu danas [cool]

treba naći kariku koja nedostaje i protjerati ju sa naših krajeva, da malo negdje drugdje radi po svome..
[lol] [lol][lol][lol][lol]

ovaj post nije ni u kojem smislu poziv na kupnju ili prodaju dionica.

je je.. najbolje držati ono što si kupio na ATH do smrti.. tako ćeš ih najbolje zahebati

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Ne mogu dočekati vidjeti večeras tko je prodavao u postizborni ponedjeljak.
Još mi samo to nedostaje za mozaik. [smiley]

No respect


Nemojte se čuditi, trebalo je malo smiriti tržište, previše je euforije bilo. Iako ne podržavam ovakav razvoj i razvaljivanje tržišta, većinom su odgovorni mali investitori i panika, a ne netko veliki što vi mislite!

Kakvi mali investitori! Oni se urotili i odlucili ovakav scenarij prodat. I to dva dana zaredom!? Molim, ne budite smijesni.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!


Nemojte se čuditi, trebalo je malo smiriti tržište, previše je euforije bilo. Iako ne podržavam ovakav razvoj i razvaljivanje tržišta, većinom su odgovorni mali investitori i panika, a ne netko veliki što vi mislite!

Na ovakvu euforiju i rast je upozoravao Petrov kad je bio Crobex na 5000, i svaki put kad odletimo gore i napravimo Mount Everest od burze, vidimo šta slijedi.

GOVERNER, SAMPRAS, DIZEL = SLOBODAN MILOŠEVIĆ !!! Opljačkali, izvarali....

opa, odbilo se na -2,39 %??
Nemojte se šaliti.
Jel idemo u šetnju ili nejdemo?? [lol]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Potpuno pretjerano, ali što je – tu je. Profit taking na djelu, nadam se da će brzo završiti.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Kolega stanko45, ili ako vas mogu odmilja zvati kolega n. [wink]

Jel upala koja sjekira??

Meni još nije.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close