Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Auuuuu
Jesu li ovo SVI brodari u blokadi? [cry]

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd

Ne možeš kupiti kad je većina toga sad blokirana.
Još samo par relevantnijih nije, ali bude izgleda.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Nemojte se čuditi, trebalo je malo smiriti tržište, previše je euforije bilo. Iako ne podržavam ovakav razvoj i razvaljivanje tržišta, većinom su odgovorni mali investitori i panika, a ne netko veliki što vi mislite!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

U blokadi su one koje su najviše rasle proteklih dana. Neke odu li ili ne, imamo čisti buy signal.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

budemo ispod 2000 danas? 🙁

[color=blue][/color]Sta ne moze sa pare, moze sa puno pare!


Nemojte se čuditi, trebalo je malo smiriti tržište, previše je euforije bilo. Iako ne podržavam ovakav razvoj i razvaljivanje tržišta, većinom su odgovorni mali investitori i panika, a ne netko veliki što vi mislite!

Ma kakvi mali, ovo je velika sinhronizirana gamad na djelu…

Još kad ovih par ode u blokadu ima jedna dobra vijest.
A ona je slijedeća:

Možemo fino otići prošetati van na svjež zrak, slobodni smo ca. 1 i pol sat.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Netko to sinhronizirano radi, vidi se, na svim dionicama slično.Prodaje kao nema, ali se lupa po bidu.
Biti će zanimljivo vidjeti promjene u top 10 slijedećih dana.

I meni liči na paniku. Prodavalo se po ‘daj što daš’. Vidjet ćemo da li nastavlja nakon skidanja blokada.
[undecid]

usput, trećina dionica grobija je u blokadi
[shocked]

ovaj post nije ni u kojem smislu poziv na kupnju ili prodaju dionica.

Svijet zeleno a kod nas egzodus.

Nije nit čudo kako se ovo događa koliko se pljuje po dionicama.

Prodajem jeftino, kupujem skupo.

na vdkt i lkri se najviše vidi umjetan rast koji je bio prisutan par zadnjih tjedana !!

Darvinizam na djelu danas [cool]

Downside risks to growth remain

Sve ovo dizanje zadnjih par mjeseci je možda bilo testiranje tržišta dokle može cijena ići. Sad se ruši, skuplja vrhnje, bere jeftino, šišaju ovce i šta ti ga ja znam, a pred kraj mjeseca ide dizanje zbog polugodišnjih izvješća kojekakvih fondova i usklađivanja sa zakonima i tržišnom kapitalizacijom.

To je samo moje skromno mišljenje

Nije bolest sve što boli

New Report

Close