Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Futuresi pozitivni:
http://finance.yahoo.com/indices?e=futures
Evropa otvara u zelenom:
http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe

Još da se i mi odbijemo i to je to.

A ne zaboravimo uz to i da je nafta rasla…

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

Ne znam kako će nam pomoći europa ako danas institucionalni ponovo stisnu.
Pogotovo nakon onog pokolja jučer, nakon kojeg je dosta ljudi ostalo čak do -15% portfelja u 3 dana.
Čudno, ali unazad od 10 postova, 8 ih je prepotentno uvjereno u bull market, i čak nakon jučerašnjeg dana.
Sapienti sat

GOVERNER, SAMPRAS, DIZEL = SLOBODAN MILOŠEVIĆ !!! Opljačkali, izvarali....

Američki futuresi u plusu,S&Pide prema targetu od 1000 bodova,zadržavajući se u Bollingeru,Europa otvorila zeleno,mislim da ćemo se i mi oporaviti od jučerašnjeg pretjeranog ..paničnog pada..

Stanko vidim da si skupio puno prijatelja u tri dana što si na forumu
Odaj mi kako to ide da ja poradim malo na tome…
Usput ja sam te skinuo sa liste svojih ..
Takvi likovi kao ti koji uzmu novi nick svakih par dana
pa dođu sijat paniku su vrjedni samo sažaljenja.

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Kolega Stanko, nije da ne cijenim tvoje razmišljanje, no nisi li se ti slučajno rasprodao, pa bi danas još malo po diskontu…, aaa ???
Treba biti malo lud i dosta hrabar pa kupovati kad je pokolj i biti sretne ruke pa kupiti od prodavatelja kad su već postali potpuno anemični i ispucali se do kraja…, pa im sve to dan kasnije uvaliti malo skuplje…tj. danas…

A po ocjeni tvog razmišljanja vidim da ima dosta takvih koji su se jučer istresli…


Stanko vidim da si skupio puno prijatelja u tri dana što si na forumu
Odaj mi kako to ide da ja poradim malo na tome…
Usput ja sam te skinuo sa liste svojih ..
Takvi likovi kao ti koji uzmu novi nick svakih par dana
pa dođu sijat paniku su vrjedni samo sažaljenja.

Šta misliš na čemu se najviše zarađuje?
Na pohlepi ili strahu?!
Vrlo vjerojatno će puno manje ljudi izgubiti teško zarađeni novac zboh mojih upozorenja, nego od tvojih prepotentnih i samopouzdanih UP UP izjava.
Razmisli malo.

GOVERNER, SAMPRAS, DIZEL = SLOBODAN MILOŠEVIĆ !!! Opljačkali, izvarali....

ZSE EQUITY PREVIEW
Zagrebačka burza: Pozitivan preokret na pomolu?
Autor/izvor: SEEbiz
ZAGREB – Katastrofa i prava rasprodaja koji su se jučer dogodili u Zagrebu bila je zapravo neizbježna.
Kad indeks u mjesec dana poraste više od 38 posto, a neke dionice u tom razdoblju udvostruče tržišnu kapitalizaciju tada znamo da je vrag odnio šalu. Jer, ako smo bili skloni reći još krajem travnja kako su većina dionica na ZSE jeftine, danas to više nije slučaj. Valuacije su u poijedinim slučajevima odletjele u nebo, a sve na vrlo krhkim temeljima skoroog oporavka globalnog gospodarstva. O domaćem gospodarstvu kao da se ni ne razmišlja,

http://www.seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-pozitivan-preokret-na-pomolu%3f,47209.html

….futuri od crvenila prešli u zelenilo i grabe naprijed…EU ide ide… kad pređu 2% odosmo mi na 6%…biće danas panične kupovine…pozz…i ugodan dan svima…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Ima li netko da je kupovao jučer pred kraj [lol] [tongue]?

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Mislim da je vladin potez privatizacije ine i ht uveo na tržište jako puno nesigurnih dioničara i oni plačaju danak svojim neiskustvom.
A lešinari-trajderi to znaju pošteno naplatiti. Tako će i danas probat crobex gurnuti što niže uz pomoć tih istih neodlučnih ulagača.

idući tjedan će bit bolje...

Kome ovaj diskont od 15% nije dovoljan mora da je pohlepno đ….
Da je meni danas love kupovao bih a ne tražio još niže
Ljudskoj pohlepi nikad dosta
To ti je to htjeli bi da svima sve doslovce propadne tako da bi oni mogli unutra
po bagatel cijeni
To što smo mi trpili ovih mjeseci stresa za tih par posto zarade to ne vide
nego misle samo na sebe i pokušavaju nam uništiti ono malo što smo
zaradili..

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi



Prica od danas iz ureda: imao sastanak s kolegom koji radi u Pragu, zna da sam iz Hrvatske pa kaze da je pokusao u Pragu ispitat gdje je najbolje ici u Hrvatskoj itd. ali u par agencija su mu rekli da su skinuli Hrvatsku iz kataloga ove godine, jer je preskupa, i predlozili mu Tursku ili Egipat!

Te "agencije" su vjerovatno ostale dužne novce i hotelima i malim iznajmljivačima,kad izvaraju po Egiptu i Turskoj onda će se prebacit na Tunis i Alžir itd.


OK, priznajem – moguce je. Ali ne moze se ignorirat cinjenica da su od proslog ljeta dosta valuta (krune, forinte, zloti, funte) znatno pale u odnosu na HRK. U isto vrijeme turska lira je fino devalvirala i svim tim Cesima, Madjarima, Poljacima i Britancima nije skuplje nego prosle godine u Turskoj. Ovdje u UK agencije oglasavaju ‘escape-Euro’ holidays za ovo ljeto, s Turskom, Bugarskom, Egiptom itd. Pogodi koja je jedina non-Euro mediteranska destinacija cija valuta je aprecirala zajedno s Eurom.

[color=blue][/color]Sta ne moze sa pare, moze sa puno pare!

New Report

Close