Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

s obzirom na ovu završnicu i neuništivost SP-a, te pad od 10% u zadnja dva dana na crobiju, smrdi mi sutra na opet dobri stari "SKIDAJ SKIDAJ DA NE NESTANE" [lol]

I'LL BE BACK




s obzirom na ovu završnicu i neuništivost SP-a, te pad od 10% u zadnja dva dana na crobiju, smrdi mi sutra na opet dobri stari "SKIDAJ SKIDAJ DA NE NESTANE" [lol]

Pazi ti da ti ne bi bilo, DAJ ŠTA DAŠ, DOBRO DAŠ.
[/quote]
Hehe, pazi da ne bude :AJME, ŠTO ĆU SAD… SVE ZABLOKALO NA OTVARANJU A JA U KEŠU [cry
[/quote]

Blokade u minusu?

GOVERNER, SAMPRAS, DIZEL = SLOBODAN MILOŠEVIĆ !!! Opljačkali, izvarali....

Drage kolege, moze li pomoc 🙁 Kada je skupstina Adris-p-a i da li davaju dividendu? Kada je Skupstina Vijadukta i da li daje dividendu? Mislim da je ova dionica podcjenjena jer mnoge su se digle u odnosu na 10 mj a ova je 200 manje nego u 10 mj kad je bila 600.


Prica od danas iz ureda: imao sastanak s kolegom koji radi u Pragu, zna da sam iz Hrvatske pa kaze da je pokusao u Pragu ispitat gdje je najbolje ici u Hrvatskoj itd. ali u par agencija su mu rekli da su skinuli Hrvatsku iz kataloga ove godine, jer je preskupa, i predlozili mu Tursku ili Egipat!

Te "agencije" su vjerovatno ostale dužne novce i hotelima i malim iznajmljivačima,kad izvaraju po Egiptu i Turskoj onda će se prebacit na Tunis i Alžir itd.


A što će sutra biti plakanja ovih današnjih ošišanih ovčica sa drhtavom ručicom.

ne mora značit. pokazalo se u više navrata da je crobi znao više dana uzastopno padati, pa što to ne bi bilo i danas.
iako se osobno slažem s tobom i mislim da će danas biti maleni oporavak od jučer.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


s obzirom na ovu završnicu i neuništivost SP-a, te pad od 10% u zadnja dva dana na crobiju, smrdi mi sutra na opet dobri stari "SKIDAJ SKIDAJ DA NE NESTANE" [lol]

odakle : kupnja ili prodaja !? [lol]

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


Drage kolege, moze li pomoc 🙁 Kada je skupstina Adris-p-a i da li davaju dividendu? Kada je Skupstina Vijadukta i da li daje dividendu? Mislim da je ova dionica podcjenjena jer mnoge su se digle u odnosu na 10 mj a ova je 200 manje nego u 10 mj kad je bila 600.

datum održavanja skupštine adrisa još nije određen pa se tako niti ne zna hoće li biti dividende (vjerojatno će biti cca 7-8 kuna po dionici)

inače, sve takve odgocvore možeš naći na zse.hr

al će bit danas skidanje sa aska ameri futersi u +



A što će sutra biti plakanja ovih današnjih ošišanih ovčica sa drhtavom ručicom.

ne mora značit. pokazalo se u više navrata da je crobi znao više dana uzastopno padati, pa što to ne bi bilo i danas.
iako se osobno slažem s tobom i mislim da će danas biti maleni oporavak od jučer.
[/quote]
Više dana je padao u medvjeđem tržtu ali sada smo u bullu!

Futuresi pozitivni:
http://finance.yahoo.com/indices?e=futures
Evropa otvara u zelenom:
http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe

Još da se i mi odbijemo i to je to.

Europa otvorila dan u plusu…

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

Da li netko može postati podatke – Koliko imaju sad OMF love u OIF-ovima

New Report

Close