Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kako se HDEL napuhao u par dana tako će se i ispuhati.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.


Jutros je trgovina započela vrlo tiho. Bonaca reklo bi se.

Vidit ces malo kasnije kad se ovi najlukaviji iskrcaju i ostane im malo dionica za prodaju… kako ce se lupat po bidu.
Najdraze im je sa onom zadnjom dionicom srusit cijenu. Je li bajka zavrsila?

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd

ANALITIČARI
Zagrebačka burza raste trostruko brže od svjetskih tržišta

http://www.seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-raste-trostruko-brze-od-svjetskih-trzista,47118.html

Ekipa ajmo jednu konstruktivnu raspravu:
Sto se ocekuje ovo ljeto?

Moje skromno misljenje ako Crobex bude iznad 1600 biti ce super, ali moram priznati da sam dost puta grijesio, ali kad se sve zbroji negdje sam na 0, mislim da nisam najgori jer puno nas je i u minusu, tako da si utvaram sto bi rekao Ciro da i nisam tako los.

"sve što je teško nije vrijedno truda" ...Homer Jay Simpson

@Javanian

Misliš li da samo mali izlijeću van?
Ovi nalozi po 221 kom na ATPL na asku su mi čudni malo za male.

GOVERNER, SAMPRAS, DIZEL = SLOBODAN MILOŠEVIĆ !!! Opljačkali, izvarali....


Ekipa ajmo jednu konstruktivnu raspravu:
Sto se ocekuje ovo ljeto?

Moje skromno misljenje ako Crobex bude iznad 1600 biti ce super, ali moram priznati da sam dost puta grijesio, ali kad se sve zbroji negdje sam na 0, mislim da nisam najgori jer puno nas je i u minusu, tako da si utvaram sto bi rekao Ciro da i nisam tako los.


na ovom nasem TK konstruktivno je ono sto veliki zele
haj haj prici kraj!

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


ANALITIČARI
Zagrebačka burza raste trostruko brže od svjetskih tržišta

http://www.seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-raste-trostruko-brze-od-svjetskih-trzista,47118.html

Eh analitičari, analitičari što bi mi da vas nema ? [wink]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

očito da čvrste ruke i nisu tako čvrste.neumjereni u rastu neumjereni u padu.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

Umjesto komentara malo razbibrige:

http://www.youtube.com/watch?v=d3HNhu3Sq88

Keš je trenutno princ, do kraja godine biti će kralj a u 2010 car ili diktator!

Panika na djelu. Negative blokade u tijeku.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"



Jutros je trgovina započela vrlo tiho. Bonaca reklo bi se.

Vidit ces malo kasnije kad se ovi najlukaviji iskrcaju i ostane im malo dionica za prodaju… kako ce se lupat po bidu.
Najdraze im je sa onom zadnjom dionicom srusit cijenu. Je li bajka zavrsila?
[/quote]

Ne mislim da je bajka završila jer će bikonje navaliti ponovno. Za sada su futuresi i EU indexi jako volatilni u crvenoj boji, no nije ništa strašno. DAX varira od -0,78 do -0,50.

Previše je bull signala da bi se ovo moglo tek tako prelomiti u neku značajniju korekciju. Doduše, nikad s ne zna, rane su još otvorene, nesigurnost i nepovjerenje su još uvijek friški.

Prije bih rekao da se ovo "međedi" lagano klade na pad, ali se nadam da će ovog puta to klađenje biti neuspješno.

Istina, ružno je gledati ovaj pad danas.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Dobro pa kaj radite?
Od muke ne znam bi li čekao na bidu ili lupio po asku?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close