Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Evo netko prodaje i po 9975, zadnja 9930

Kupnja – JDOS-R-A
8 9.930,00
1 9.925,02
2 9.901,00
3 9.810,00
4 9.700,05

Prodaja – JDOS-R-A
46 9.975,00
3 9.997,99
7 9.998,00
11 9.999,00
98 10.000,00

Ja polako postavljam mine, ako prođe super ako ne ionako ga imam dosta.[smiley2]

nema frke za JDOS nakon ove sitnije korekcije zbog globalnih kretanja sve će to vrlo brzo doći na svoje mjesto jer za razliku od uzleta TNSE pa onda njenog još većeg pada, ovo nije dionica čiji rast je bio utmeljen na nekakvim špekulacijama oko isplate enormne dividende već na fundamentima i poziciji komparativnih dionica na burzi

Hogar vozi Volvo

Sa jednom dionicom smanjuju pad za 5%, stvarno smijesno nadao sam se dokupu ali tesko
Mislim na SLRS
[smiley5]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


Sa jednom dionicom smanjuju pad za 5%, stvarno smijesno nadao sam se dokupu ali tesko
Mislim na SLRS
[smiley5]

možda nije pametno srljati,pričekaj…

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]

evo dok sam pisao raniji post počelo veliko čišćenje ne 10.000 a sljedeća stepenica sa nešto više komada je tek na 10.500

Hogar vozi Volvo


zeko: ” Sa jednom dionicom smanjuju pad za 5%, stvarno smijesno nadao sam se dokupu ali tesko Mislim na SLRS [smiley5] ” možda nije pametno srljati,pričekaj…

Dobro si rekao nakon dvije minute ponovo pad oko 9%

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

bakulaz:

zeko: ” Sa jednom dionicom smanjuju pad za 5%, stvarno smijesno nadao sam se dokupu ali tesko Mislim na SLRS [smiley5] ” možda nije pametno srljati,pričekaj…

Dobro si rekao nakon dvije minute ponovo pad oko 9%


Nešto se očito dešava kad je potop tako nagao…

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]

” ADPL”
Svaka čast i jednima i drugima ( onima što uspiju kupiti na ovim razinama i količinama, a posebno ovima što prodaju ovu dionicu na ovim razinama). E dečki, dečki plaše vas praznom puškom. No to je vaš izbor. Nakon ovoga netko će plakati sreće a netko od tuge ![smiley1][smiley2]

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

Vraća se Solaris?

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]

hvala tony

Jučer sam bacio okladu u rast ili pad tržišta od 15% u slijedećih mjesec dana.
Ja sam onaj optimistični…oklada je kava sa mlijekom po mom izboru. (Niti ne sluti da ću ga odvesti u Rio de Janeiro …na kavu…[smiley2][smiley2][smiley2])

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


Jučer sam bacio okladu u rast ili pad tržišta od 15% u slijedećih mjesec dana. Ja sam onaj optimistični…oklada je kava sa mlijekom po mom izboru. (Niti ne sluti da ću ga odvesti u Rio de Janeiro …na kavu…[smiley2][smiley2][smiley2])

GA?[smiley1]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

New Report

Close