Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


friske vijesti upravo na seebiz, jedna pokraj druge:
Zagrebačka burza: Euforija, CROBEX probio 2.000!
Autor/izvor: SEEbiz
Ozren Matijašević: Do kraja godine krah gospodarstva
Autor/izvor: SEEbiz / Hina

Thanks za ovaj post ali sada je sve POTPUNO JASNO !!!
Ovaj Ozren , koji je usput receno pojeo vise prstaca nego ja i ti kruha u zivotu, je intimni prijatelj i operativac najjglavnijih ljudi u zemlji. Onih sa najvecim glavama.
Ako on ovako brutalno druka na dolje … to samo moze znaciti da su se najveci zakasnili ukrcat !!! ***obrisano***
[lol] [lol]

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd

Očito je da rast tek pred nama a to se može viditi po prodaji koja je posustala nema više onih velikih naloga ili kako ih popularno zovu strašljivaca jer strašljivac za čas bude pojeden pa onda žali za onim što je napravio.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


Očito je da rast tek pred nama a to se može viditi po prodaji koja je posustala nema više onih velikih naloga ili kako ih popularno zovu strašljivaca jer strašljivac za čas bude pojeden pa onda žali za onim što je napravio.

Ma prodaja je rasturena ko bugarska skupština. Da nema ovih što kapitaliziraju dobit od proljeća ni prodaje ne bi bilo u opće jer su još svi u gubitku.

who dares, wins

Desilo se čudo čak i INGRA u pozitivnoj blokadi [bye]

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


Desilo se čudo čak i INGRA u pozitivnoj blokadi [bye]

SLDM-R-A u negativnoj blokadi!
4 kom x 45 kn

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

nije Škegro previše potegao u 08.

Quaestus Nekretnine: Dobit će se zadržati
Autor/izvor: SEEbiz
ZAGREB – Glavna skupština Quaestus Nekretnina donijet će odluku da se dobit ostvarena u poslovnoj godini 2008. u iznosu od kn 633.474,16 nakon oporezivanja raspoređuje u zadržanu dobit.

http://seebiz.eu/hr/nekretnine/quaestus-nekretnine-dobit-ce-se-zadrzati,46468.html

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=8f8bc8d7-709b-4cb6-aff2-b142876a0364&open=sec

Šta je ovo ništa mi nije jasno tko je ovdje lud

Kakvi samo naslovi od teleteksa do svi pisani medija nemoš vjerovati

Kao da postoji razlika između HUP-a,Mesića,Sanadera i pripadajučih sudrugova.Svima je zajedničko da žive kao kraljevi,a mi to sve plaćamo.
maknija sam naloge sa kupnje,malko ću počekat [sealed]


Kao da postoji razlika između HUP-a,Mesića,Sanadera i pripadajučih sudrugova.Svima je zajedničko da žive kao kraljevi,a mi to sve plaćamo.
maknija sam naloge sa kupnje,malko ću počekat [sealed]

konacno glas razuma danas.

hate red

Mišljenje hrvatskih poslodavaca o "svjetlu na kraju tunela", koje već nekoliko dana najavljuju premijer Sanader i njegov prvi suradnik za gospodarstvo Damir Polančec, slikovito je opisao Damir Kuštrak: "Kada se vidi svjetlo na kraju tunela, pitanje je dolazi li vlak iz suprotnog smjera." lol

[lol]

Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti...

Redovni promet 90.854.582,34
Instituc. promet 1.799.066,59
Ukupni promet 92.653.648,93
Sentiment: 85 | 3 | 8

Hoće li stotka ?

who dares, wins

Pa šta će biti kada i drugi budu rasli.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

New Report

Close