Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kupnja na PBZ višestruko jača, moglo bi i to u blokadu danas.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

DOBRE VIJESTI

Euroobveznice: Već prvog dana upisano milijardu eura!?
Autor/izvor: SEEbiz
ZAGREB – Već prvog dana upisa hrvatskog izdanja euroobveznica interes je premašio sva očekivanja te je umjesto očekivanih 750 milijuna eura upisano milijardu eura obveznica, saznaje HTV iz neslužbenih izvora.
http://seebiz.eu/hr/novcano-trziste/obveznice/euroobveznice-vec-prvog-dana-upisano-milijardu-eura!%3f,46429.html

Los Angeles Times: Hrvatska među top 40 destinacija
Autor/izvor: SEEbiz / Hina
WASHINGTON – Čitatelji kalifornijskog dnevnog lista The Los Angeles Times, uvrstili su Hrvatsku među 40 "obveznih" turističkih destinacija u svijetu, u anketi objavljenoj u svibanjskom turističkom prilogu lista.
http://seebiz.eu/hr/seebiz-trend/putovanja/los-angeles-times-hrvatska-medu-top-40-destinacija,46426.html

Mnogi se u zadnje vrijeme pitaju što je to potaklo rast tržišta kod nas iako predviđanja za naredni perijod nisu baš sjajna . Postoje razne teorije i nebih se previše na to osvrtao .
Moje skromno mišljenje je sljedeće :
Točno je da je sljedeće polugodišnje razdoblje vjerojatno najgore za poslovanje većine privrednih subjekata , pa se s pravom očekuje pad vrijednosri istuh u sljedećem razdoblju .
Međutim tada kao i u svim segmentima života doći će do konačnog oporavka koji će u jednom dugom razdoblju donijeti stabilnost i rast prvrede i cijele ekonomije .
U svim krizama pa tako i u ovoj doći će do velikih i malih preuzimanja . Upravo zbog toga je vrijeme pred posljednji veliki pad vrijednosti tržišta kapitala zauzmu što bolje pozicije u vlasničkim strukturama pojedinih firmi i kompanija kako bi ih se moglo u završnoj fazi krize (koja tek slijedi) što lakše i povoljnije preuzeti .
Dakle po mom skromnom mišljenju slijedi još kratko vrijeme rasta , a zatm pad i preuzimanja(oko 6 mjeseci) zatim konačni oporavak .
[thumbsup] [bye]




btw. ne bi me cudilo da nam indexic nas dragi na kraju dana zavrsi na ispod jedan posto.
rasta, dakako.

Pa tko te tjero da prodaješ, isti oni što su drukali na dole stajali su na kupnji, i sada sebe ne želiš priznati da su te namagarčili već optužuješ nekoga drugoga, neke mračne sile koje burzu dižu gore a trebale bi dole jer eto ti si prodao, daj ne budi smješan.
[/quote]
danas sam od jutra na nekim dionicama na bidu, a na nekima na asku 😉
pa ti vidi…
[/quote]

mora da si genije! [lol]


Kupnja na PBZ višestruko jača, moglo bi i to u blokadu danas.

Kolega pa ti taj PBZ topiš već mjesecima

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

na kraju price bakic ispao genijalac,imao muda i cash u pravo vrijeme,i pri tome jos odabrao dobre dionice
svaka cast

friske vijesti upravo na seebiz, jedna pokraj druge:
Zagrebačka burza: Euforija, CROBEX probio 2.000!
Autor/izvor: SEEbiz
Ozren Matijašević: Do kraja godine krah gospodarstva
Autor/izvor: SEEbiz / Hina

hate red

Prodajem u limburgu

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

Kupujem kad mi se pruži prilika

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


friske vijesti upravo na seebiz, jedna pokraj druge:
Zagrebačka burza: Euforija, CROBEX probio 2.000!
Autor/izvor: SEEbiz
Ozren Matijašević: Do kraja godine krah gospodarstva
Autor/izvor: SEEbiz / Hina

to bi trebalo bit za zbunjivanje mase,al meni se cini da su novinari-narucitelji clanaka najvise zbunjeni [thumbsup]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Mislim da bismo mogli danas imati preko 100 milja redovnog prometa, a svakom investitoru ostavljam da sam za sebe izvede zaključak da li je to dobro za nas ili nije.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Ima dionica koje se još u opće ni su pokrenule. Ni su baš likvidne ali će do jeseni biti. Po položaju Aska vidi se da je tamo brana. E sad: treba imati m..a risknuti 100 000 kn popapati kompletnu branu ili koliko možeš, čuvati to do jeseni/zime i onda u miru uzeti 300%.
To je sva nauka.

who dares, wins

New Report

Close