Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://reports.platou.com/FixtureReport/Pages/BulkFixtures.aspx

a kako se ovo plavi danas….. [wink]


Pa ja znam da sam dobar, ali ipak hvala na komplimentu.

;-))

hate red

trenutno samo 3 dionice u minusu: ATGR, ISTT i FRNK !!

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd

samo za tebe, plavi:

Ukupan promet u industriji u ožujku 2009. manji je za 1,0% u usporedbi s ožujkom 2008. U usporedbi s prosječnim mjesečnim prometom u 2008., u ožujku 2009. manji je za 6,0%.

Prema GIG-u 2009., u ožujku 2009. ukupna prodaja Intermedijarnih proizvoda veća je za 4,3%, Energije manja je za 20,1%, Kapitalnih proizvoda manja je za 1,5%, Trajnih proizvoda za široku potrošnju manja je za 30,7%, a Netrajnih proizvoda za široku potrošnju veća je za 8,5 % u usporedbi s ožujkom 2008.
(izvor: DZS)

hate red

btw. ne bi me cudilo da nam indexic nas dragi na kraju dana zavrsi na ispod jedan posto.
rasta, dakako.

hate red

kako je krenulo ispuhivanje naš bi se balonček mogao danas vratiti u normalu, cca + 0.5-1%

nastavno na čuđenje, evo jedan malo drugačiji pogled
Vaš link
ne znam ja da li je to ispravan način gledanja, ali kod njih bar nema čuđenja.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


btw. ne bi me cudilo da nam indexic nas dragi na kraju dana zavrsi na ispod jedan posto.
rasta, dakako.

Pa tko te tjero da prodaješ, isti oni što su drukali na dole stajali su na kupnji, i sada sebe ne želiš priznati da su te namagarčili već optužuješ nekoga drugoga, neke mračne sile koje burzu dižu gore a trebale bi dole jer eto ti si prodao, daj ne budi smješan.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


evo ti samo par informacija pa te molim da mi objasniš kak bu šuker sa 5,5 milijardi kuna podigao burzu.ja sam neiskusan i neznam pa budi toliko ljubazan i prosvjetli me.manjak u proraćunu će biti oko 10 milijardi kn ako sezona bude prosjećna (znaći ne loša nego prosjećna).dakle ako sve pretoći u proraćun još nam fali .zakljućak mmf ili drugi rebalans .e vidiš ajoš se nismo niti dotaklji nelikvidnosti dakle od 15 milijardi neplaćenih raćuna 6 milijardi je u rukama državnih firmi.ostalih 9 milijardi je dug banaka koje su taj novac plasirale raji za nove aute i firmama za obrtna sretstva.i na kraju dug koji se netreba vratiti će biti debelo iznad 40 milijardi kn.

Kupi HR dionicu koja ne radi u HR. Poslovno ne ovisiš o HR nego o transparentnijem svijetu.
No i dalje je problem što u njoj za dioničare imaš HR inteligenciju, pa diskontiraj.

pozdrav

No respect


nastavno na čuđenje, evo jedan malo drugačiji pogled
Vaš link
ne znam ja da li je to ispravan način gledanja, ali kod njih bar nema čuđenja.

A koji su tek slobodni pad imali !
Za ovo treba imati živce. Opet kad malo bolje razmislim prilika iz snova je to bila.

who dares, wins

Stvarno treba imati mooda prodati sada kada je rast (čitaj: povratak) Crobexa tek uzeo maha.

Zahvaljujem prodavačima posljednja dva mjeseca.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"



btw. ne bi me cudilo da nam indexic nas dragi na kraju dana zavrsi na ispod jedan posto.
rasta, dakako.

Pa tko te tjero da prodaješ, isti oni što su drukali na dole stajali su na kupnji, i sada sebe ne želiš priznati da su te namagarčili već optužuješ nekoga drugoga, neke mračne sile koje burzu dižu gore a trebale bi dole jer eto ti si prodao, daj ne budi smješan.
[/quote]
danas sam od jutra na nekim dionicama na bidu, a na nekima na asku 😉
pa ti vidi…

hate red

New Report

Close